Web Tasarım Eğitimi
Web Tasarım Eğitimi

Programın Amaçları

Web tasarım kursu progragramını tamamlayan bireyin;

 1. Web sitesi tasarım ilkelerine göre site taslağını oluşturması,
 2. HTML kodları ile basit web işlemlerini yapması,
 3. HTML kodları ile gelişmiş web işlemlerini yapması,
 4. Stil şablonlarını (CSS) kullanması,
 5. HTML tabanlı bir web sitesinde temel/gelişmiş düzenlemeler, geliştirmeler yapması,
 6. Javascript ve jQuery eğitimi ile daha efektif web arayüzler ve formlar hazırlaması

Amaçlanmaktadır.

Eğitim İçeriği

 • Kurs tanıtımı ve web tasarım dünyası hakkında genel bilgilendirme
 • HTML 5
 • Stil Şablonları – CSS
 • HTML 5 ve CSS ile Tasarım Çalışmaları
 • Bootstrap Eğitimi ve Bootstrap ile Web Tasarımı
 • Javascript, Temel jQuery Eğitimi ve Uygulama Örnekleri
 • Hazırlanan web sitesine alanadı, hosting almak ve yayınlamak

Eğitimlerimiz kısa süre teori ve uzun süre uygulamalar şeklinde ilerleyecek olup toplam 40 saat sürecektir.

Web Tasarım Kursunun Sonunda Hangi Sektörlerde Çalışabilirim?

 • Reklam ajansları,
 • Web tasarım stüdyoları,
 • Şirketlerin web tasarım ve e-ticaret bölümleri,
 • Yazılım ve teknoloji şirketlerinde Front-end Developer,
 • Freelance (serbest çalışma),
 • Web tasarım alanında kurabilecekleri kendi firmaları

Bu kurstan almış olduğunuz eğitim ile kurs sonunda “Web Developer” veya “Front-end Developer” olarak yukarıda saymış olduğumuz sektörlerde iyi maaşlarla ve şartlarla çalışabilir veya kendi işinizi kurabilirsiniz.

Gelişen dünya ile birlikte Web tabanlı yazılımlar ve bu yazılımların kullanım sayısı da her geçen gün artmaya başladı. Bir işi öğrenirken en önemli şey temel eğitimdir. Web Tasarım Kursumuz sizi iyi bir noktaya getirecektir fakat hedefiniz daha iyi bir kariyer ve daha yüksek maaşlar almak ise sizde gelişen teknolojiye ayak uydurup kendinize Yazılımcı / Programcı sıfatlarını kazandırmalısınız. Ve bu adımı PHP Kursumuza katılarak atabilirsiniz.

Günümüz internet dünyasında kullanılan popüler web sitelerinin ve web tabanlı yazılımların çoğu PHP altyapısı kullanmaktadır. Web tabanlı yazılım dilleri arasında popülaritesi en yüksek ve kullanımı en kolay dillerden biri olan PHP yazılım geliştiricisi olarak yazılım dünyasına kolayca giriş yapmış olacak ve bu sektörde kendinize çok iyi iş imkanları sağlamış olacaksınız.

Eğitim süresi 5 ay olmakla birlikte, derslerimiz 8 kişilik özel sınıflarda haftada bir gün 3 saat veya haftada iki gün 2 saat şeklinde işlenmektedir. Eğitim süresine bağımlı kalmaksızın, katılımcıların öğrenme düzeyine göre kurs süresinin uzatılması insiyatifi (ek bir ödeme talep etmeksizin) gerektiğinde tarafımızdan kullanılmaktadır.

Temel ilkesi öğrenme üzerine kurulu olan kurumumuzdan başarılı ile mezun olan katılımcılar, bu süre içerisinde tekstil sektörünün tüm incelik ve detaylarına da hakim olmaktadırlar.

Eğitim sonunda başarı ile mezun olan katılımcılarımıza kurumumuzdan onaylı eğitim sertifikası verilmektedir.

Katılımcılarımız ile aramızda varolan süreklilik bağı; kurs sonrasında da devam etmekte olup, karşılaşılabilecek problem veya ihtiyaç duyulabilecek tüm teknik detaylarda ve güncel bilgi paylaşımında varlığını sürdürmektedir.

Kurumumuzun konumu (Bahçelievler/İstanbul) Şirinevler Meydanda olmakla birlikte; Metro, Metrobüs, Otobüs ve diğer tüm taşıma araçlarıyla kolay ulaşım sağlanmaktadır.

Detaylı bilgi için arayınız: 0212 555 85 85

Kurslarımızda dersler özel ders niteliğindedir. Maksimum 4 ve 8 kişilik sınıflarda kursiyerlere birebir formatta eğitim verilir ayrıca seans mantığı ile değil, öğretme ve sektörde nitelikli eleman yetiştirme mantığı ile eğitim verilir.

Randevu alarak tüm eğitimlerimize misafir olarak katılabilirsiniz. Devam eden öğrencilerimizin çalışmalarını, hangi aşamalarda neler yaptıklarını görebilir, hocalarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Böylece kayıt yapmadan kurumumuz ve eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olursunuz.

Kursumuzun tüm eğitmenleri alanında uzman, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ve sektörde hali hazırda hizmet veren kişilerden oluşmaktadır. Sektörün ihtiyaçlarını bilen ve hangi öğretiler ile kursiyerlerin sektöre daha çabuk adapte olabileceğini anlayabilecek kişilerdir.

https://www.gorselsanatlarakademisi.com/egitmenler/  adresinden Eğitmenlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Katılımcılarımız ile aramızda var olan süreklilik bağı; kurs sonrasında da devam etmekte olup, karşılaşılabilecek problem veya ihtiyaç duyulabilecek tüm teknik detaylarda ve güncel bilgi paylaşımında varlığını sürdürmektedir. Belirtilen kurs süreleri asgari sürelerdir bu süre sonunda sektöre dair her türlü bilgiyi almış olacaksınız. Ancak işe başladığınızda ya da yaptığınız pratikler esnasında takıldığınız noktaları eğitmenlerimize her zaman danışabilirsiniz.

Eğitmen:

Ömer Yıldız
Grafik & Desen Tasarımı

Ömer Yıldız

Desen, Grafik ve 3D Moda Tasarımı alanında, Tekstil sektörüne yönelik eğitim çalışmaları yürütmektedir.