Hakkımızda

Görsel Sanatlar Akademisi

2007 yılında kurulan Grafikerler.org un kurucusu Ömer Yıldız tarafından 2008 yılında kurulmuş tasarım ve sanat üzerine eğitim veren Milli Eğitim Bakanlığı akreditasyonu olan özel eğitim akademisidir. Kurulduğu ilk günden itibaren sektörde yetenekli ve kalifiye eleman ihtiyacını büyük ölçüde karşılamaya
başlamıştır. Bu alanda yoğun bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. 2000 in üzerinde başarılı öğrenci mezun etmiş, Birçoğunun da iş sahibi olmasına yardımcı olmuştur. GSA eğitim öncesinde, eğitim sırasında ve eğitim sonrasında en üst seviyede destek sağlayarak; Öğrencilerinin en iyi şekilde hizmet almasını amaçlamaktadır. Sektörde öncü firmalarda çalışmaya başlayan veya çalışmayı sürdüren öğrencilerimiz bunun en büyük kanıtıdır.

Görsel Sanatlar Akademisinde; Tekstil Tasarımı, Desen Tasarımı, Moda Tasarımı, Modelistlik, Stilistlik, Çorap Desen Tasarımı, Grafik Tasarım ve 3D Mimari tasarım, 3D Görselleştirme Uzmanlığı, eğitimleri verilmektedir.
Firmamız bünyesinde olan Kurucumuz ve Eğitim Koordinatörümüz Ömer Yıldız; Ülkemizin önemli devlet ve özel üniversitelerinde Desen, Grafik ve Moda Tasarımı seminer ve konferansları vermiştir.

Ayrıca detaylı içerik ve sade bir anlatım diline sahip olan Photoshop CC ve Photoshop CC 3D kitaplarının yazarıdır. Bu eserlerin haricinde 3 boyutlu kumaş simülasyonu konusunda sektör öncüsü olan yazılımlardan biri olan Marvelous Designer ‘in 2017 itibariyle Türkçe olarak kitabını yayınlamış ve bu alanda detaylı bilgiler sunan ilk Türkçe eseri öğrencilere kazandırmıştır

Öğrenci Yorumları

Aklınızda ufacıkta olsa bu eğitim programıyla ilgili bir düşünceniz varsa, hiç tereddüt etmeden bu kursa başlayabilirsiniz. Güzel sanatlar fakültesi mezunu olmama rağmen yönlendiremediğim iş hayatimi üç ay gibi kısa bir sürede şekle soktuğu ve bir çok kapının bana açılmasını sağladığı için Ömer hocama teşekkür ediyorum..

Melis Apaydın

Gelen bir iş teklifiyle ilk defa desinatörlük mesleğinden haberim oldu.Program biliyordum fakat bu desinatör olabilmek için yeterli değildi tabiki.Eğitimini almaya karar verdiğimde netten kurs araştırmaya başladım ve Ömer hocayla tanıştım.Kurs süresince ve devamındada desteğini esirgemeyen bir eğitmen kendisi.

Ayfer Başaran

Arkadaşların yorumlarını şöyle bir okudum da baktım ki Ömer Hocayı anlatabilecek en güzel kelimeleri zaten yazmışlar; Aynı görüşlere katılmakla beraber şunu da eklemek istiyorum: Kaliteli bir eğitim ve iyi bir öğretici arıyorsa bir kursiyer kendine, kesinlikle Ömer Hocayla tanışmalı Onun dersine bir kere katılmanız bile kendinize olan güveninizi arttırmaya yetiyor

Firdevs Yavuz

Neden Gsa?

Kapsamlı Eğitim

Eğitim programlarımız başlangıç seviyesinden tasarım seviyesine kadar geniş bir yelpazede yer almaktadır. Bu sayede her seviyede olan öğrencilerimize hitap edebilmekteyiz.

Uzman Eğitmen Kadrosu

Tecrübeli eğitmen kadromuz, sektör içinden gelmekte ve öğrencilerimize gerçek hayatta karşılaşabilecekleri tüm senaryolara hazırlıklı olmalarını sağlamaktadır.

Özel Destek

Katılımcılarımız ile aramızda var olan süreklilik bağı; kurs sonrasında da devam etmekte olup, karşılaşılabilecek problem veya ihtiyaç duyulabilecek tüm teknik detaylarda ve güncel bilgi paylaşımında varlığını sürdürmektedir.