Yorumlar

Yorum Gönder

  Adınız-Soyadınız (*)

  Email-Adresiniz (*)

  Yorumunuz (*)

  Öğrenci Görüşleri

  Öğrenci Görüşleri

  KARAKTERLİ BİR EĞİTİM
  .
  Toplumun düşmanı cehalet,
  Cehaletin düşmanı öğretmendir.
  MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
  .
  .

  Eğitimi öğretmen şekillendirir, yön verir ve eğitime karakter kazandırır.
  .
  Geleceğim için karakterli bir eğitim şart diyorsanız,
  yolunuzu GSA’ne çevirin ve ÖMER YILDIZ’la buluşun.
  .
  ÇÜNKÜ;
  Masumane bir kalp, o kalbin üzerine inşa edilmiş ileri görüşlü bir zihniyet, kendini ve dolayısıyla öğrencilerini sürekli geliştirme çabası, bilgi düzeyi yüksek bir hakimiyet, saygı ve nezaket içeren bir tavır, samimi ve güvenilir bir duruş, disiplinli ve prensipli bir tutum, anlaşılır ve akıcı bir üslup = ÖMER YILDIZ = GSA
  .
  Bütün bu vasıflara sahip bir eğitmenden sonuçta kaçınılmaz karakterli bir eğitim.
  .
  Bir insan gerçekten isterse iyi bir eğitimle her şeyi öğrenebilir ve başarabilir.
  BAŞARABİLİRSİNİZ…
  .
  GÖRSEL SANATLAR AKADEMİSİ’ne ve özellikle hocam ÖMER YILDIZ’a teşekkür ederim.

  BERNA YILMAZTÜRK

  4 ay süren accurate eğitimi aldım süreç oldukca ilgili ve benim adıma verimli geçti. Gerek hocamız Cemile hanım gerek idari kadro süreç boyunca çok ilgiliydiler. Hiçbirşey bilmiyor olmak yada bambaşka alanlarda çalışıyor olmak öğrenmenize engel değil siz öğrenmek istiyorsanız kesinlikle öğrenmeden sizi bırakmıyorlar. Herkese tek tek zaman ayırarak birebir eğitim veriyorlar kesinlikle tavsiye ediyorum

  Büşra Tepe

  2009 -2010  Tarihleri arasında henüz renk ayrımı konularında kurs veren hiç kimsenin olmadığı, hiç bir eğitim merkezinin olmadığı zamanlarda Ömer Yıldız hoca ile tanıştım . Bana verdiği eğitim ile hayatıma yön vermeme sebep olmuştur ve bir meslek sahibi oldum , yaklaşık 9-10 yıldır bu mesleğin içinde bulunmama sebep olan Ömer Yıldız hocaya sonsuz teşekkürler.

  Emre Kuru

  Yaptığım bir iş görüşmesinde Metraj, Varyant, Renk ayırımı biliyor musunuz diye sorduklarında hayır cevabını vermek o kadar zoruma gitmiştiki ertesi gün neymiş bunlar ya diyerek araştırmaya başladım. Ve karşıma Görsel Sanatlar Akademisi çıktı inceledim ve Desen Tasarımı kursu olduğunu gördüm. Üşenmeden sayfadaki bütün yorumların hepsini tek tek okudum. Ve beni en çok etkileyen yorum Kocaelinden her pazar üşenmeden gelen bir öğrencisiydi. Birde tabi yorumlarda çok fazla Ömer Hoca kısımları dikkatimi çekmişti sonra arayıp randevu almaya karar verdim.

  Gittim görüştüm ve bana faydalı olacağını düşündüm. Gerçektende öylede oldu tek 1 günlük devamsızlıkla kursu bitirenlerden oldum bende 🙂 Sürekli herkese aynı şeyleri anlatmaktan, elinden geldiğince anlamadığında defalarca anlatmaktan sıkılmayan Ömer Hocam herşey için teşekkür ederim. İyi ki dediğim ve hiç pişman olmadığım her hafta pazarımı hevesle gittiğim bir kurs verdiğiniz için teşekkürler. Bu arada kurstaki ödevlerinizi mutlaka yapın ve bir portfolyo oluşturun ben Ömer Hoca ve verdiği ödevler sayesinde büyük  bir züccaciye firmasında çalışıyorum 🙂 Sizlerinde birgün GSA lı olmanız dileğiyle.

  Gökçe Kırmızı

  Uzunca bir süredir içinde olduğum tekstil ve dijital baskı piyasasında bir çok olumlu ve olumsuz şey gördüm. Özellikle desen tasarımı alanında hem kendim hemde şirketim büyük sıkıntı yaşıyorduk. Artık bir andan sonra insan bi karar verme gereksinimi duyuyor. Başkasının ne yaptığı yerine ben ne yapabilirim diye düşünüyor. İşte bu anda karşıma GSA ve ÖMER YILDIZ  çıktı. Ömer hoca bana ve sınıfımdaki bütün öğrencilere büyük bir sabır ve özveriyle bilgilerini aktardı. Eğitimim boyunca aldığım her dersten çok büyük keyif aldım. Bugün artık desenler çizip bu desenleri satabiliyorum.  Ömer hocaya çok teşekkür etmek isterim bilgi birikimi,sabrı,özverisi ve manevi desteği için

  Şakir Bilgiç

  Desinatörlük mesleğimdi ama uzun yıllar ara vermiştim. Tekrar desen çalışmalarına devam etmek istiyordum,biliyordum ki uzun bir yolculuk beni bekliyordu. Öncelikle; program öğrenebileceğim, desen çalışmaları,baskı teknikleri konusunda eksiklerimi tamamlayacağım bir kurs, eğitim yeri aramaya başladım.Netten araştırma yaparken GSA sitesine ulaştım.Biraz inceledikten sonra aramaya karar verdim.Ömer bey ile tanıştık, görüşmemizde kendisinin tecrübeleri, eğitimi ve vermiş olduğu eğitimler bana doğru yerdesin dedirtti.

  GSA ‘de siz diğer Photoshop, Corel Draw vs… Kurslarda olduğu gibi ders görmezsiniz.Burası size programları A-Z’ye bilseniz dahi öğreten, sadece program bilgilerini değil meslek olarak seçtiğiniz bu alanda en ince detayları dahi öğretmekten yılmayan bir kurumdur.
  Ömer bey, %100 öğrenci memnuniyeti görüşü çerçevesinde çalışmaktadır.

  Yine söylemeden geçemeyeceğim diğer kurumlarda olduğu gibi anlattım , ders saati bitti, sertifikanız hazır olayı yoktur.
  Ömer bey sürekli araştırır, öğrenir ve en detay ayrıntıya kadar sizle bilgisini paylaşır. Sabrı,problemlerinize çözüm üretmesi, manevi desteği ile işine mesleğine aşık harika bir eğitmendir. Ömer hocam paylaşmış olduğunuz bilgiler ,sınırsız manevi desteğiniz,çözüm ortaklığınız için çok çok teşekkür ederim. GSA de seçtiğiniz bölüm ile ilgili iyi bir eğitim, ardından iyi bir meslek ve iş sizi bekler… Mesleki kariyerinizde de ilerlemek farklı açılımlar yapmak isterseniz GSA ‘ ya uğramalısınız.

  Sevgiyle kalın…

  Dilek VARGÜN
  Facebook

  Ömer hocam, Cemile hocam teşekkür ederim. Bana farklı bir bakış sunduğunuz için. Emekli olduğumda hiç bu kadar keyifli bir uğraşı meslek edineceğimi düşünmemiştim. Kendi çapımda uğraşımı çok keyifli bir üretim döngüsüne dönüştüreceğimi hiç bilemezdim, ta ki sizinle tanışana kadar. Başkaları için senelerce çalıştıktan sonra kendim için keyif alarak kursunuza katıldım, üzülerek kursu bitirdim. Sizlerle birlikte sadece nakış eğitimi görmedik, çok güzel dostluklar da kurduk. Ve bu uzun yıllar devam edecek.Umuyorum ve tekrar teşekkür ediyorum. Allah yolunuzu, bahtınızı açık etsin 🙂)

  Canan İşsever
  Facebook

  Başladığım ilk günden beri büyük bir keyifle devam ettiğim GSA’nın eğitim sisteminden ve kalitesinden çok memnunum. Ömer Bey’e bizlere sağladığı bu imkandan dolayı çok teşekkürler. Nakış desinatörlüğü eğitimi veren kıymetli hocamız Cemile Hanım alanında çok tecrübelidir. İlgisi, yardımları ve içtenliği için kendisine ayrıca teşekkür ederim.

  Bahar Özen
  Facebook

  GSA’nın desen tasarım kursuna başladığımda photoshop hakkında çok az, illusttator hakkında hiç bilgim yokken kursun 3. ayına geldiğimizde Ömer hocanın da yardımıyla iş bulup çalışmaya başladım. Gidenin pişman olmayacağı ve tam donanımlı olarak ayrılacağı bir eğitim verdiği için Ömer Yıldız’a teşekkür ederim.

  Samet Paşalıoğlu
  Facebook

  Ben kursa şehir dışından katıldım. Yaklaşık 7 saatim yolda geçti. Dersler çok heyecanlıydı ve Ömer Hocamız çok samimiydi. Yalın bir anlatım şekli var kendisinin. Anlamamak imkansız. Desinatörlük hakkında hiç bilgim yoktu. Sayesinde bu mesleğe adım attım. Kurs boyunca yanımızda olduğu gibi kurs bittikten sonrada bir telefon kadar yakınımızda. Çok teşekkür ederim kendisine emeklerinden dolayı ve hepimize ayrı ayrı samimi arkadaşlığından dolayı.

  Ayten Çakır
  Facebook

  GSA hakkında anlatacağım şudur ki; verdiğiniz  ücretin sonuna kadar hakkını alabileceğiniz tek eğitim merkezi diyebilirim. Adıyaman’dan İstanbul’a GSA dan eğitim görmek için geldim.  Detaylı araştırmam sonucunda doğru karar verdiğimi anladım.   Eğitim esnasındaki rahat ortamdan çok memnunum 3 ay oldu eğitim,2 ay kaldı tamamlanmasına ve hala ilk günkü merakla dinliyorum dersi, sıkılmadan ayrıntılı,uygulamalı şekilde.Başlamak istediğiniz iş yerinde öz güven eksikliği hissetmeyeceğinize emin olabilirsiniz.eğer bu sektörde adım atmak istiyorsanız idealinize Ömer Hocanın sunumuyla yardımlarını eksik etmeden gösterdiği eğitim tecrübesiyle ulaşabilirsiniz. şimdiden hepinize başarılar dilerim.

  İsmail Geçer

  Merhaba Görsel Sanatlar Akademisi , Merhaba , ÖMER YILDIZ

  Görsel Sanatlar Akademisi ile tanışmam ; internette tesadüfen öğrendiğim desinatörlük mesleği ile ortaya çıktı .Böyle bir  mesleğin olduğundan bile  haberdar değildim .  Kendim için ,sevdiğim için,hobim olması için araştırma yaptığımda Görsel Sanatlar Akademisi ile tanıştım .Sonrasında bilgi almak için görüşmeye gittiğimde  sizi karşılayacak ilk şey gelen kişilerin sanki kendi misafiri gibi karşılayan,önemseyen , ilgi gösteren ve kurs bitimine kadar aynı saygı ve dürüstükle işine saygı duyan ve bunu devam ettiren  kurs eğitmeni ÖMER YILDIZ ile tanıştım . Eğitim esnasında ya da kurs dışındaki sorularınıza hızlı bir şekilde yanıt alınan  ve önemli olan öğrenmenin odak olduğu ve anlamadığınız yerlerde tekrar kursa katılımın desteklendiği ve bu durumu hiç bir kursta görmediğim bir yer burası . Tecrübesi zaten tartışılmaz . Daha ne olsun bence biran önce burada olmak için yerinizi çoktan ayırmalısınız sonrasında eminim aylar öncesinden kursa kayıt için rezervasyon yaptırmak zorunda kalabilirsiniz . “Mutluyum”  Teşekkürler Ömer YILDIZ iyiki yolum buradan geçmiş .

  Aslıhan Gülgün

  Aklınızda ufacıkta olsa bu eğitim programıyla ilgili bir düşünceniz varsa, hiç tereddüt etmeden bu kursa başlayabilirsiniz. Güzel sanatlar fakültesi mezunu olmama rağmen yönlendiremediğim iş hayatimi üç ay gibi kısa bir sürede şekle soktuğu ve bir çok kapının bana açılmasını sağladığı için Ömer hocama teşekkür ediyorum..Şuan Ömer hocamın bulduğu ve onun referansıyla işe alındığım bir ev tekstil firmasında çalışıyorum.Elini ve emeğini hiçbir zaman öğrencilerinin üzerinden çekmeyen ve siz bu işi öğrenene kadar size sabırla yaklaşan mükemmel bir eğitmen kendisi. Kesinlikle size vizyon katan bir eğitim, güzel ve samimi bir ortamla hizmet veren bir kurum. Unutmadan; Desinatörlük , çok geniş kollara ayrılan ve birçok sektörde geçerliliği olup ihtiyaç açığı olan bir meslek grubu.Sadece ufak bir başlangıçla, hayatına renklerle yön verebilir ve çok zevkli bir meslek edinebilirsin.. BOL ŞANS;))

  Melis Apaydın

  Görsel Sanatlar Akademisi’nde kısa zamanda çok şey öğrendim. Ömer hocanın sabırlı, net, duru anlatımından çok memnun kaldım. Duruşu ve idealleri ile de genç arkadaşlara iyi bir örnek olacağını düşünüyorum. Başarılar diliyorum.

  Selma Doğan Turan
  Facebook

  Ömer Hocaya çok teşekkürler. 4 ay boyunca hiç bir bilgisini saklamadan eğitim verdi. Başarılarının devamını diliyorum.

  Ünal Çağatay Çakar
  Facebook

  5 ay kadar kısa zaman zarfında GSA eğitiminden memnun kaldım ve Ömer hocamın anlayışı olması ve anlatımını güzel buldum kesinlikle herkese öneriyorum

  Sibel Talay
  Facebook

  Görsel Sanatlar Merkezinde Accurate 4 Desen programı hakkında tecrübesiz gidip kendine güvenen bir kişi olarak çıktım. Emeğiniz ilginiz için Çok teşekkürler hocam. Kursumuz bittikten sonra bile bize o kapıyı kapamadınız. Her türlü desteğiniz için minnettarız.

  Melike Güven
  Facebook

  GÖRSEL SANATLAR AKADEMİSİ ‘ne başlamadan önce çok kararsızdım acaba yapabilirmiyim diye biraz araştırma yaptıktan sonra başlamaya karar verdim. Ömer Yıldız hocamızın anlatımı sabrı bıkmadan defalarca olsa bile cevap veren mükemmel bir hoca. Kursumun üçüncü ayında iş buldum tabiki aldığımız çok ama çok iyi eğitim sayesinde oldu. Düşünen herkese tavsiye ederim Ömer Yıldız hocama çok teşekkür ederim…

  Suzan Özbek
  Facebook

  Söylemek için eksik birsey arasam o bile yok �. 5 ay boyunca harika bir eğitim gördük. Ömer hocanın sabrı ve verdiği eğitimin tartışılamayacak kadar iyi olması GSA’yı sevmemin nedenleri arasındadır. Hiç düşünmeden kayıt yaptırabilirsiniz memnun kalacağınıza eminim �

  Duygu Altunel
  Facebook

  Dün itibariyle sertifikamı almış bulunmaktayım bunun için Ömer hocaya çok teşekkür ediyorum. Kurs için söylenecek bi söz yok bu işi yapmayı düşünen herkesin ders alması gereken bi hoca olduğunu söyleyebilirim. Programlara hakimiyeti ve anlatım tarzı ile gerçekten çok iyi derslerde eğlenceli geçtiği için hiç sıkılmıyosunuz ve anlamadığınız bi şey olursa kesinlikle çekinmeden sorabileceğiniz bi insan
  Şahsen iyiki GSA ya gitmişim diyorum

  Halit Celep
  Facebook

  Görsel sanatlar akademisinde yaklaşık 5 aydır kurs görüyorum bu gün kursumun son günü ama ben sertifikamı almadan yani kursum bitmeden işime başladım. Hocamızın keyifli anlatımı ile programı iyice öğrendim bu sektörde çalışmak isteyen bütün arkadaşların gelmesi gereken tek adres GSA GÖRSEL SANATLAR AKADEMİSİ olmalıdır:))

  İbrahim BAŞ
  Facebook

  Hiçbir bilgisayar deneyimi olmayan biri olarak ( face you tube ve solitre açmak hariç) başladığım bu kurs da muhteşem bir kurs dönemi geçirdim. Ömer hocamıza çok teşekkür ederim destekleyici ve güven verici eğitim sistemiyle öğrenilmeyecek bir şey olmadığını gördüm. Meraklısı iseniz mutlaka Ömer Yıldız hocamızla görüşün değilseniz bile meraklısı olun. Sadece dijital değil diğer alanlarda Ömer hocamızın başarılarından ötürü tebrik eder, saygılarımı arz ederim.

  Miralay Özcan
  Facebook

  Bu kursa başlamadan önce çok fazla araştırma yaptım çünkü photoshop hakkında bir bilgim yoktu ve iyi bir eğitim almak istiyordum.. Araştırma yaparken ”iyi bir eğitim” istiyorum dediğimde karşıma her defasında Görsel Sanatlar Akademisi çıktı   Ve ben de bu kursa başladım, her haftasonu Kütahya’dan İstanbul’a kursa geliyorum her ders sonunda iyi ki gelmişim diyorum  Ömer hocanın bu konudaki uzmanlığı zaten tartışılmaz  Ders içinde ve sonrasında sorduğunuz her soruya cevap alıyorsunuz ve bunu sıkılmadan yapıyor  Sonuç olarak eğer bir desinatör olmak istiyorsanız Görsel Sanatlar Akademisi dışında bir yer düşünmeyin bile

  Seda Dönerçark
  Facebook

  Bir meslek sahibi olmak istiyorsanız mutlaka GSA’yı ziyaret edin, kurstan çok öte bir yer olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim, verilen eğitimler tamamen sektöre uygun verilmektedir, dersler keyifli geçiyor bir sonraki haftayı iple çekiyorum, en önemlisi her zaman yanınızda olduğunu hissetiren bir kurum. Ömer hocama teşekkürlerimle, başarılarınızın devamını dilerim.

  Aykut Yanık
  Facebook

  Kursa başladığınız ilk dersten itibaren yanınızda olduğunu hissettirip güven veren bir eğitimci. Takıldığınız her noktada gerek ders esnasında gerek sonrasında sabırla sorulan sorulara cevap alabiliyorsunuz. Tasarım konusunda kesinlikle kendinizi geliştirebileceğiniz bir kurum.

  Tuğba Dündar
  Facebook

  Görsel sanatlar akademisinde 4 aydır eğitim görüyorum, hocamızın konuya hakimiyeti ve anlatımı gayet iyi ondan hiç şüpheniz olmasın bunun dışında bilgisayarlar da gayet iyi, sınıf ortamı da çok güzel insan içerde mayışıyo o kadar samimi hele o sandalyelerin rahatlığı her eve lazım vallahi otur bütün kışı geçirirsin üstünde hele o kapının açılışı yok mu ah o kapı neyse fazla uzatmıyım tavsiye ederim pişman olmazsınız.

  Kenan Özer
  Facebook

  GÖRSEL SANATLAR AKADEMİSİNDE eğitim almak ayrıcalıktır. Çünkü ilk ders gününden itibaren yanınızda sabırlı, öğretmek için çabalayan bir hocanız var. Takıldığımız noktalarda gerek ders esnasında gerekse sektöre girdikten sonra yardımlarını esirgemiyor. Aldığım eğitim sonrasında kısa sürede işe başladım. Ömer hocam herşey için teşekkürler.

  Sevinç Özkan
  Facebook

  Bu mesleği yapmak isteyenlerin kesinlikle Görsel Sanatlar Akademisi ne katılmalarını tavsiye ederim birçok yerde kurs bulunabilir fakat bu kadar iyi bir eğitmen ender bulunur. Dersleri profesyonel bir şekilde ayrıca keyifle gösteriyor. Burada eğitim almaktan çok memnun kaldım ve şunu da eklemek istiyorum kısa sürede bir mesleğe sahip olmak için doğru adres GSA

  Leyla Talay
  Facebook

  Güzel bir eğitim sabırlı bir eğitmen kursumun bittiğine üzülüyorum bile, Gerek telaffuzu gerek pratikliği çözüm bulması uzaktan dahil problemlerimizi çözmesi sabrı neşesi için Ömer Bey’ e sonsuz teşekkürler. İyi bir eğitim almak isteyen herkesin başvurup katılmasını öneririm. Kaliteli eğitim kaliteli zaman=GÖRSEL SANATLAR AKADEMİSİ.

  Hüsniye Ulubaş
  Facebook

  Görsel Sanatlar Akademisi’nde Eğitim aldığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Beklentilerimi karşılayan bir eğitim içeriğine sahip, eğitmenin derse hakimiyeti bizleri en iyi düzeye getirmek için verdiği çaba, özen anlayışı manevi desteğini hiç bir zaman eksik etmediği için teşekkürlerimi sunarım. Genel olarak Görsel Sanatlar Akademisinde aldığım eğitimden memnun kaldım. Herkese Gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir kurum. Bu eğitimi Görsel Sanatlar Akademisinde almak bir ayrıcalıktır, o yüzden en ufak bir isteğiniz varsa ÖMER hocayı tanımanız yeterli olacaktır. Her şey Azim ve Sabırla…

  Sercan Çiçek
  Facebook