Yorumlar

Öğrencilerimizin aldıkları eğitim hakkındaki görüşleri

Desinatörlük mesleğimdi ama uzun yıllar ara vermiştim. Tekrar desen çalışmalarına devam etmek istiyordum,biliyordum ki uzun bir yolculuk beni bekliyordu. Öncelikle; program öğrenebileceğim, desen çalışmaları,baskı teknikleri konusunda eksiklerimi tamamlayacağım bir kurs, eğitim yeri aramaya başladım.Netten araştırma yaparken GSA sitesine ulaştım.Biraz inceledikten sonra aramaya karar verdim.Ömer bey ile tanıştık, görüşmemizde kendisinin tecrübeleri, eğitimi ve vermiş olduğu eğitimler bana doğru yerdesin dedirtti.

GSA ‘de siz diğer Photoshop, Corel Draw vs… Kurslarda olduğu gibi ders görmezsiniz. Burası size programları A-Z’ye bilseniz dahi öğreten, sadece program bilgilerini değil meslek olarak seçtiğiniz bu alanda en ince detayları dahi öğretmekten yılmayan bir kurumdur. Ömer bey, %100 öğrenci memnuniyeti görüşü çerçevesinde çalışmaktadır.

Yine söylemeden geçemeyeceğim diğer kurumlarda olduğu gibi anlattım , ders saati bitti, sertifikanız hazır olayı yoktur. Ömer bey sürekli araştırır, öğrenir ve en detay ayrıntıya kadar sizle bilgisini paylaşır. Sabrı, problemlerinize çözüm üretmesi, manevi desteği ile işine mesleğine aşık harika bir eğitmendir. Ömer hocam paylaşmış olduğunuz bilgiler ,sınırsız manevi desteğiniz, çözüm ortaklığınız için çok çok teşekkür ederim. GSA de seçtiğiniz bölüm ile ilgili iyi bir eğitim, ardından iyi bir meslek ve iş sizi bekler… Mesleki kariyerinizde de ilerlemek farklı açılımlar yapmak isterseniz GSA ‘ ya uğramalısınız.
Sevgiyle kalın…
Dilek VARGÜN
Yaptığım bir iş görüşmesinde Metraj, Varyant, Renk ayırımı biliyor musunuz diye sorduklarında hayır cevabını vermek o kadar zoruma gitmiştiki ertesi gün neymiş bunlar ya diyerek araştırmaya başladım. Ve karşıma Görsel Sanatlar Akademisi çıktı inceledim ve Desen Tasarımı kursu olduğunu gördüm. Üşenmeden sayfadaki bütün yorumların hepsini tek tek okudum. Ve beni en çok etkileyen yorum Kocaeli’nden her pazar üşenmeden gelen bir öğrencisiydi. Birde tabi yorumlarda çok fazla Ömer Hoca kısımları dikkatimi çekmişti sonra arayıp randevu almaya karar verdim.

Gittim görüştüm ve bana faydalı olacağını düşündüm. Gerçekten de öylede oldu tek 1 günlük devamsızlıkla kursu bitirenlerden oldum bende 🙂 Sürekli herkese aynı şeyleri anlatmaktan, elinden geldiğince anlamadığında defalarca anlatmaktan sıkılmayan Ömer Hocam her şey için teşekkür ederim. İyi ki dediğim ve hiç pişman olmadığım her hafta pazarımı hevesle gittiğim bir kurs verdiğiniz için teşekkürler. Bu arada kurstaki ödevlerinizi mutlaka yapın ve bir portfolyo oluşturun ben Ömer Hoca ve verdiği ödevler sayesinde büyük bir züccaciye firmasında çalışıyorum 🙂 Sizlerin de bir gün GSA lı olmanız dileğiyle.
Gökçe Kırmızı
Aklınızda ufacıkta olsa bu eğitim programıyla ilgili bir düşünceniz varsa, hiç tereddüt etmeden bu kursa başlayabilirsiniz. Güzel sanatlar fakültesi mezunu olmama rağmen yönlendiremediğim iş hayatimi üç ay gibi kısa bir sürede şekle soktuğu ve bir çok kapının bana açılmasını sağladığı için Ömer hocama teşekkür ediyorum..Şuan Ömer hocamın bulduğu ve onun referansıyla işe alındığım bir ev tekstil firmasında çalışıyorum.Elini ve emeğini hiçbir zaman öğrencilerinin üzerinden çekmeyen ve siz bu işi öğrenene kadar size sabırla yaklaşan mükemmel bir eğitmen kendisi. Kesinlikle size vizyon katan bir eğitim, güzel ve samimi bir ortamla hizmet veren bir kurum. Unutmadan; Desinatörlük , çok geniş kollara ayrılan ve birçok sektörde geçerliliği olup ihtiyaç açığı olan bir meslek grubu.Sadece ufak bir başlangıçla, hayatına renklerle yön verebilir ve çok zevkli bir meslek edinebilirsin..
Melis Apaydın
Merhaba Görsel Sanatlar Akademisi , Merhaba , ÖMER YILDIZ
Görsel Sanatlar Akademisi ile tanışmam ; internette tesadüfen öğrendiğim desinatörlük mesleği ile ortaya çıktı .Böyle bir mesleğin olduğundan bile haberdar değildim . Kendim için ,sevdiğim için, hobim olması için araştırma yaptığımda Görsel Sanatlar Akademisi ile tanıştım .Sonrasında bilgi almak için görüşmeye gittiğimde sizi karşılayacak ilk şey gelen kişilerin sanki kendi misafiri gibi karşılayan, önemseyen , ilgi gösteren ve kurs bitimine kadar aynı saygı ve dürüstükle işine saygı duyan ve bunu devam ettiren kurs eğitmeni ÖMER YILDIZ ile tanıştım . Eğitim esnasında ya da kurs dışındaki sorularınıza hızlı bir şekilde yanıt alınan ve önemli olan öğrenmenin odak olduğu ve anlamadığınız yerlerde tekrar kursa katılımın desteklendiği ve bu durumu hiç bir kursta görmediğim bir yer burası . Tecrübesi zaten tartışılmaz . Daha ne olsun bence biran önce burada olmak için yerinizi çoktan ayırmalısınız sonrasında eminim aylar öncesinden kursa kayıt için rezervasyon yaptırmak zorunda kalabilirsiniz . “Mutluyum” Teşekkürler Ömer YILDIZ iyiki yolum buradan geçmiş .
Aslıhan Gülgün
Ömer Hocamla yaz boyunca birlikte desinatörlük eğitimi aldım, daha Önceden kullandığımız programlar hakkında biraz bilgim vardı ancak Ömer hoca her konunun en kısa en pratik ve en işe yarar yolunu öğretiyor. Desinatörlük eğitimini başkaları da verebilir ancak bence Ömer hocanın en önemli farkı sektörü tanıması, ihtiyaçlarını tespit ediyor olması, bu ihtiyaçlar doğrultusunda da sürekli kendini geliştiriyor olması. Süreç için de şunu farkettim kendisi öğrencisine sahip çıkan öncelikli gören öğrencilerine yol gösteren iyi bi rehber. Mezun etmeden önce ve sonra çok öğrencisine istihdam sağlayıp takibini yapan, soru ve ihtiyaçlara dönüt sağlayan öğrencisine arka çıkan bir öğretmen. Ayrıca sizin yeteneklerinize göre yönlendirme yapması çok büyük artı. Ayrıca kurumda sadece resmî bi kurum havası yok, ailevi içten sohbet dolu da bir ortam. Ben çok memnun kaldım, ne istediğini bilen herkesin de memnun kalacağına emin olduğum bir kurstu. Kesinlikle tavsiye ederim.
Kadriye Işık
4 aylık online desen tasarım eğitimini yeni tamamlamış biri olarak; “İyi ki GSA ile karşılaşmışım” diyorum. Sebepleri; *Eğitmenimiz Ömer hoca, hem tasarım programlarına, hem de tekstil sektörüne çok hakim. Teknik bilgi yanında sektörde ilerleyiş hakkında yönlendirmeler de yapabiliyor. *Bildiklerini aktarırken programlara uzak olan katılımcılara konuyu çok açıklayıcı ve kolaylaştırıcı şekilde anlatıyor.Basitten zora örnekler üzerinden uygulamalarla anlatması konuyu pekiştiriyor. *Eğitimdeki her bir katılımcının sorularını ders içinde/ders dışında detaylıca cevaplıyor. Onun için önemli olan dersi tamamlamak değil de, buradan çıkan birinin tam verim almasını sağlamak gibi.. Eğitim programı bitip aylar geçse de arayıp sorularımızı sorabileceğimizi biliyoruz,bu cok rahatlatıcı. *Bana “İyi ki” dedirten başka bir konu da, bu eğitimi online almış olmak. Canlı derslerin kayıtları ertesi günü tüm katılımcılarla paylaşılıyor. Tekrar tekrar seyredip not alabilmek, çok büyük avantaj. Tüm emekleriniz ve katkılarınız için teşekkürler.
Burcu Baykaldı
2009 -2010 Tarihleri arasında henüz renk ayrımı konularında kurs veren hiç kimsenin olmadığı, hiç bir eğitim merkezinin olmadığı zamanlarda Ömer Yıldız hoca ile tanıştım . Bana verdiği eğitim ile hayatıma yön vermeme sebep olmuştur ve bir meslek sahibi oldum , yaklaşık 9-10 yıldır bu mesleğin içinde bulunmama sebep olan Ömer Yıldız hocaya sonsuz teşekkürler.
Emre Kuru
Online olarak aldığım "Baskı Desen Tasarımı" kursu sürecinde gerek ders içeriği/anlatımı gerekse verilen ufak taktikler ve tüyolar sayesinde şu anda desenlerimi daha özgüvenli şekilde tasarlayabiliyorum. Takıldığım bir konu olduğunda da arkamda profesyonel bir destekçi olduğunu bilmek güzel. Aldığım ilk online kurstu ve beklentilerimi kesinlikle karşıladı.
Sabri
Sabri Tamuroğlu
Uzun ve detaylı arayış sonucunda yolum Görsel Sanatlar Akademisi ile kesişti. İlk görüşmede gittiğinizde burası mı diyorsunuz ama Ömer Hocayla konuşup eğitim süreci başladıkça iyi ki diyerek fikriniz kesinlikle değişiyor. Gittiğinizde mükemmel bir eğitimin yanı sarı çok iyi diyaloglar ve harika bir samimi ortamda eğitim almış oluyorsunuz. Ömer hoca zaten işinde benim kanaatimce tartışmasız iyi bir eğitimci ve her şeyi paylaşabileceğiniz iyi bir dost. Her konuda elinden geldikçe size yardımcı oluyor, eğitim saatlerinde sınırlı kalmıyor bu durum. Ki benim onca tereddütlü düşüncelerime rağmen iyi bir eğitim alarak bana çok güzel bir iş imkanı sağladı. Eğer gerçekten bu işi çok iyi öğrenmek istiyorsanız hiç düşünmeden içiniz rahat bir şekilde eğitime başlayın derim.
Özge
Özge Atay
Başladığım ilk günden beri büyük bir keyifle devam ettiğim GSA’nın eğitim sisteminden ve kalitesinden çok memnunum. Ömer Bey’e bizlere sağladığı bu imkandan dolayı çok teşekkürler. Nakış desinatörlüğü eğitimi veren kıymetli hocamız Cemile Hanım alanında çok tecrübelidir. İlgisi, yardımları ve içtenliği için kendisine ayrıca teşekkür ederim.
Bahar Özen
Söylemek için eksik birsey arasam o bile yok . 5 ay boyunca harika bir eğitim gördük. Ömer hocanın sabrı ve verdiği eğitimin tartışılamayacak kadar iyi olması GSA’yı sevmemin nedenleri arasındadır. Hiç düşünmeden kayıt yaptırabilirsiniz memnun kalacağınıza eminim
Duygu Altunel
GSA’nın desen tasarım kursuna başladığımda photoshop hakkında çok az, illusttator hakkında hiç bilgim yokken kursun 3. ayına geldiğimizde Ömer hocanın da yardımıyla iş bulup çalışmaya başladım. Gidenin pişman olmayacağı ve tam donanımlı olarak ayrılacağı bir eğitim verdiği için Ömer Yıldız’a teşekkür ederim.
Samet Paşalıoğlu
Ben kursa şehir dışından katıldım. Yaklaşık 7 saatim yolda geçti. Dersler çok heyecanlıydı ve Ömer Hocamız çok samimiydi. Yalın bir anlatım şekli var kendisinin. Anlamamak imkansız. Desinatörlük hakkında hiç bilgim yoktu. Sayesinde bu mesleğe adım attım. Kurs boyunca yanımızda olduğu gibi kurs bittikten sonrada bir telefon kadar yakınımızda. Çok teşekkür ederim kendisine emeklerinden dolayı ve hepimize ayrı ayrı samimi arkadaşlığından dolayı.
Ayten Çakır
Bu kursa başlamadan önce çok fazla araştırma yaptım çünkü photoshop hakkında bir bilgim yoktu ve iyi bir eğitim almak istiyordum.. Araştırma yaparken ”iyi bir eğitim” istiyorum dediğimde karşıma her defasında Görsel Sanatlar Akademisi çıktı Ve ben de bu kursa başladım, her haftasonu Kütahya’dan İstanbul’a kursa geliyorum her ders sonunda iyi ki gelmişim diyorum Ömer hocanın bu konudaki uzmanlığı zaten tartışılmaz Ders içinde ve sonrasında sorduğunuz her soruya cevap alıyorsunuz ve bunu sıkılmadan yapıyor Sonuç olarak eğer bir desinatör olmak istiyorsanız Görsel Sanatlar Akademisi dışında bir yer düşünmeyin bile
Seda Döneçark
Görsel Sanatlar Merkezinde Accurate 4 Desen programı hakkında tecrübesiz gidip kendine güvenen bir kişi olarak çıktım. Emeğiniz ilginiz için Çok teşekkürler hocam. Kursumuz bittikten sonra bile bize o kapıyı kapamadınız. Her türlü desteğiniz için minnettarız.
Melike Güven
Görsel Sanatlar Akademisi’nde Eğitim aldığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Beklentilerimi karşılayan bir eğitim içeriğine sahip, eğitmenin derse hakimiyeti bizleri en iyi düzeye getirmek için verdiği çaba, özen anlayışı manevi desteğini hiç bir zaman eksik etmediği için teşekkürlerimi sunarım. Genel olarak Görsel Sanatlar Akademisinde aldığım eğitimden memnun kaldım. Herkese Gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir kurum. Bu eğitimi Görsel Sanatlar Akademisinde almak bir ayrıcalıktır, o yüzden en ufak bir isteğiniz varsa ÖMER hocayı tanımanız yeterli olacaktır. Her şey Azim ve Sabırla…
Sercan Çiçek
Ömer hocam, Cemile hocam teşekkür ederim. Bana farklı bir bakış sunduğunuz için. Emekli olduğumda hiç bu kadar keyifli bir uğraşı meslek edineceğimi düşünmemiştim. Kendi çapımda uğraşımı çok keyifli bir üretim döngüsüne dönüştüreceğimi hiç bilemezdim, ta ki sizinle tanışana kadar. Başkaları için senelerce çalıştıktan sonra kendim için keyif alarak kursunuza katıldım, üzülerek kursu bitirdim. Sizlerle birlikte sadece nakış eğitimi görmedik, çok güzel dostluklar da kurduk. Ve bu uzun yıllar devam edecek.Umuyorum ve tekrar teşekkür ediyorum. Allah yolunuzu, bahtınızı açık etsin
Canan İşsever
4 ay süren accurate eğitimi aldım süreç oldukca ilgili ve benim adıma verimli geçti. Gerek hocamız Cemile hanım gerek idari kadro süreç boyunca çok ilgiliydiler. Hiçbirşey bilmiyor olmak yada bambaşka alanlarda çalışıyor olmak öğrenmenize engel değil siz öğrenmek istiyorsanız kesinlikle öğrenmeden sizi bırakmıyorlar. Herkese tek tek zaman ayırarak birebir eğitim veriyorlar kesinlikle tavsiye ediyorum
Büşra Tepe
Uzunca bir süredir içinde olduğum tekstil ve dijital baskı piyasasında bir çok olumlu ve olumsuz şey gördüm. Özellikle desen tasarımı alanında hem kendim hemde şirketim büyük sıkıntı yaşıyorduk. Artık bir andan sonra insan bi karar verme gereksinimi duyuyor. Başkasının ne yaptığı yerine ben ne yapabilirim diye düşünüyor. İşte bu anda karşıma GSA ve ÖMER YILDIZ çıktı. Ömer hoca bana ve sınıfımdaki bütün öğrencilere büyük bir sabır ve özveriyle bilgilerini aktardı. Eğitimim boyunca aldığım her dersten çok büyük keyif aldım. Bugün artık desenler çizip bu desenleri satabiliyorum. Ömer hocaya çok teşekkür etmek isterim bilgi birikimi,sabrı,özverisi ve manevi desteği için
Şakir Bilgiç
GÖRSEL SANATLAR AKADEMİSİ ‘ne başlamadan önce çok kararsızdım acaba yapabilirmiyim diye biraz araştırma yaptıktan sonra başlamaya karar verdim. Ömer Yıldız hocamızın anlatımı sabrı bıkmadan defalarca olsa bile cevap veren mükemmel bir hoca. Kursumun üçüncü ayında iş buldum tabiki aldığımız çok ama çok iyi eğitim sayesinde oldu. Düşünen herkese tavsiye ederim Ömer Yıldız hocama çok teşekkür ederim…
Susen Özbek
Kursa başladığınız ilk dersten itibaren yanınızda olduğunu hissettirip güven veren bir eğitimci. Takıldığınız her noktada gerek ders esnasında gerek sonrasında sabırla sorulan sorulara cevap alabiliyorsunuz. Tasarım konusunda kesinlikle kendinizi geliştirebileceğiniz bir kurum.
Tuğba Dündar
Görsel sanatlar akademisinde yaklaşık 5 aydır kurs görüyorum bu gün kursumun son günü ama ben sertifikamı almadan yani kursum bitmeden işime başladım. Hocamızın keyifli anlatımı ile programı iyice öğrendim bu sektörde çalışmak isteyen bütün arkadaşların gelmesi gereken tek adres GSA GÖRSEL SANATLAR AKADEMİSİ olmalıdır
İbrahim Baş
Dün itibariyle sertifikamı almış bulunmaktayım bunun için Ömer hocaya çok teşekkür ediyorum. Kurs için söylenecek bi söz yok bu işi yapmayı düşünen herkesin ders alması gereken bi hoca olduğunu söyleyebilirim. Programlara hakimiyeti ve anlatım tarzı ile gerçekten çok iyi derslerde eğlenceli geçtiği için hiç sıkılmıyorsunuz ve anlamadığınız bi şey olursa kesinlikle çekinmeden sorabileceğiniz bi insan Şahsen iyiki GSA ya gitmişim diyorum
Halit Celep
Güzel bir eğitim sabırlı bir eğitmen kursumun bittiğine üzülüyorum bile, Gerek telaffuzu gerek pratikliği çözüm bulması uzaktan dahil problemlerimizi çözmesi sabrı neşesi için Ömer Bey’ e sonsuz teşekkürler. İyi bir eğitim almak isteyen herkesin başvurup katılmasını öneririm. Kaliteli eğitim kaliteli zaman=GÖRSEL SANATLAR AKADEMİSİ.
Hüsniye Ulubaş
Bu mesleği yapmak isteyenlerin kesinlikle Görsel Sanatlar Akademisi ne katılmalarını tavsiye ederim birçok yerde kurs bulunabilir fakat bu kadar iyi bir eğitmen ender bulunur. Dersleri profesyonel bir şekilde ayrıca keyifle gösteriyor. Burada eğitim almaktan çok memnun kaldım ve şunu da eklemek istiyorum kısa sürede bir mesleğe sahip olmak için doğru adres GSA
Leyla Talay
GÖRSEL SANATLAR AKADEMİSİNDE eğitim almak ayrıcalıktır. Çünkü ilk ders gününden itibaren yanınızda sabırlı, öğretmek için çabalayan bir hocanız var. Takıldığımız noktalarda gerek ders esnasında gerekse sektöre girdikten sonra yardımlarını esirgemiyor. Aldığım eğitim sonrasında kısa sürede işe başladım. Ömer hocam herşey için teşekkürler.
Sevinç Özkan
Hiçbir bilgisayar deneyimi olmayan biri olarak ( facebook youtube ve solitarie açmak hariç) başladığım bu kurs da muhteşem bir kurs dönemi geçirdim. Ömer hocamıza çok teşekkür ederim destekleyici ve güven verici eğitim sistemiyle öğrenilmeyecek bir şey olmadığını gördüm. Meraklısı iseniz mutlaka Ömer Yıldız hocamızla görüşün değilseniz bile meraklısı olun. Sadece dijital değil diğer alanlarda Ömer hocamızın başarılarından ötürü tebrik eder, saygılarımı arz ederim.
Miralay Özcan
Bir meslek sahibi olmak istiyorsanız mutlaka GSA’yı ziyaret edin, kurstan çok öte bir yer olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim, verilen eğitimler tamamen sektöre uygun verilmektedir, dersler keyifli geçiyor bir sonraki haftayı iple çekiyorum, en önemlisi her zaman yanınızda olduğunu hissetiren bir kurum. Ömer hocama teşekkürlerimle, başarılarınızın devamını dilerim.
Ayku Yanık
Görsel Sanatlar Akademisi’nde kısa zamanda çok şey öğrendim. Ömer hocanın sabırlı, net, duru anlatımından çok memnun kaldım. Duruşu ve idealleri ile de genç arkadaşlara iyi bir örnek olacağını düşünüyorum. Başarılar diliyorum.
Selma Doğan Turan
GSA hakkında anlatacağım şudur ki; verdiğiniz ücretin sonuna kadar hakkını alabileceğiniz tek eğitim merkezi diyebilirim. Adıyaman’dan İstanbul’a GSA dan eğitim görmek için geldim. Detaylı araştırmam sonucunda doğru karar verdiğimi anladım. Eğitim esnasındaki rahat ortamdan çok memnunum. eğitim alalı 3 ay oldu, 2 ay kaldı tamamlanmasına ve hala ilk günkü merakla dinliyorum dersi, sıkılmadan ayrıntılı,uygulamalı şekilde.Başlamak istediğiniz iş yerinde öz güven eksikliği hissetmeyeceğinize emin olabilirsiniz.eğer bu sektörde adım atmak istiyorsanız idealinize Ömer Hocanın sunumuyla yardımlarını eksik etmeden gösterdiği eğitim tecrübesiyle ulaşabilirsiniz. şimdiden hepinize başarılar dilerim.
İsmail Geçer
Görsel sanatlar akademisinde 4 aydır eğitim görüyorum, hocamızın konuya hakimiyeti ve anlatımı gayet iyi ondan hiç şüpheniz olmasın bunun dışında bilgisayarlar da gayet iyi, sınıf ortamı da çok güzel o kadar samimi hele o sandalyelerin rahatlığı her eve lazım vallahi
Kenan Özer
5 ay kadar kısa zaman zarfında GSA eğitiminden memnun kaldım ve Ömer hocamın anlayışı olması ve anlatımını güzel buldum kesinlikle herkese öneriyorum
Sibel Talay