Sizi Arayalım

  [dynamictext* your-subject "CF7_get_post_var key='title'"]

   

  Görsel Sanatlar Akademisi’nde Güzel Sanatlar Fakülteleri Yetenek Sınavlarına Hazırlık (Lise & Üniversite) ve Tekstile Sektörüne yönelik Desen Tasarım & Çizim Eğitimi alabilirsiniz.  Temel Karakalem Sanat Eğitimi; nokta, çizgi, doku, degrade, oran orantı, ton, kontur ve renklerin kompozisyon çalışmaları ile el çizimine alıştırmadır. Alacağınız eğitim ile tasarımlarınızda kullanacağınız kumaş materyallerinin doğru şekilde karakalem çizimi ve farklı çizim araçları ile siyah-beyaz ya da renkli el çizimi olarak hazırlayabileceksiniz.

  EĞİTİM İÇERİĞİ

  • Çizgi çalışmaları
  • Degrade geçiş alıştırmaları
  • Oran ve Orantı
  • Ton, kontur ve uygulama teknikleri
  • Renklerin leke değerleri
  • Perspektif
  • Prizmatik ve geometrik formlar alt yapıları, tonlanması
  • Formların hayalden kompozisyonu
  • Objelerin gölge düşüm mantıkları vb. konular ele alınacaktır.
  Karakalem Temel Sanat Eğitimi
  Karakalem Temel Sanat Eğitimi

  Eğitim süresi 12 hafta olmakla birlikte, derslerimiz 4 kişilik özel sınıflarda haftada bir gün 3 saat veya haftada iki gün 2 saat şeklinde işlenmektedir. Eğitim süresine bağımlı kalmaksızın, katılımcıların öğrenme düzeyine göre kurs süresinin uzatılması insiyatifi (ek bir ödeme talep etmeksizin) gerektiğinde tarafımızdan kullanılmaktadır.

  Tekstil sektörü ile iç içe olan kurumumuz; güncel tüm bilgileri, değişim ve yenilikleri katılımcılara aktararak, eğitim süresi boyunca proje çalışmalarıkompozisyon çalışmalarıödev çalışmaları ile bilgi ve çalışma tekniklerini geliştirmektedirler.

  Temel ilkesi öğrenme üzerine kurulu olan kurumumuzdan başarılı ile mezun olan katılımcılar, bu süre içerisinde tekstil sektörünün tüm incelik ve detaylarına da hakim olmaktadırlar.

  Setifika: Eğitim sonunda başarı ile mezun olan katılımcılarımıza MEB Onaylı eğitim sertifikası verilmektedir.

  Eğitim süresine bağımlı kalmaksızın, katılımcıların öğrenme düzeyine göre kurs süresinin uzatılması inisiyatifi (ek bir ödeme talep etmeksizin) gerektiğinde tarafımızdan kullanılmaktadır.

  Katılımcılarımız ile aramızda varolan süreklilik bağı; kurs sonrasında da devam etmekte olup, karşılaşılabilecek problem veya ihtiyaç duyulabilecek tüm teknik detaylarda ve güncel bilgi paylaşımında varlığını sürdürmektedir.

  Ayrica “kurs biter egitim bitmez” anlayışımız ile Görsel Sanatlar Akademisi olarak bir ilke imza atıyor ve eğitimimiz sonrasında sektörün önde gelen firmalarında çalişan deneyimli öğrencilerimizin olduğu gruplar içerisinde sohbet etme, fikir paylasımında bulunma ayrıcalığınıda siz değerli öğrencilerimize sunuyoruz.

  Detaylı bilgi için arayınız: 0212 555 85 85

  Görsel Sanatlar Akademisi, sizlere sadece programları kullanmayı değil, aynı zamanda fikir üretebilme, tasarım düşüncelerini, yaratıcılığı ve tasarım yapabilme yeteneğini kazandıran bir eğitim sunmaktadır.

  Görsel Sanatlar Akademisi’nde verilen eğitimler sonucunda öğrenciler, mezun olmaya yakın muhteşem bir portfolyoya sahip olurlar. Eğitimler sırasında öğrenciler, kapsamlı ve gerçek hayatta kullanabilecekleri projeler üzerinde çalışırlar. Bu sayede, öğrenciler öğrendikleri bilgi ve becerileri uygulama fırsatı bulurlar.

  Randevu alarak eğitimlerimize misafir öğrenci olarak katılabilirsiniz. Devam eden öğrencilerin çalışmalarını izleyebilir, hocalarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Böylece kurumumuz ve eğitimlerimiz hakkında bilgi sahibi olursunuz.

  Öğrencilerimiz ile aramızda var olan süreklilik bağı; kurs sonrasında da devam etmekte olup, karşılaşılabilecek problem veya ihtiyaç duyulabilecek tüm teknik detaylarda ve güncel bilgi paylaşımında varlığını sürdürmektedir. Belirtilen kurs süreleri asgari sürelerdir bu süre sonunda sektöre dair her türlü bilgiyi almış olacaksınız. Ancak işe başladığınızda ya da yaptığınız pratikler esnasında takıldığınız noktaları eğitmenlerimize her zaman danışabilirsiniz.