Sizi Arayalım

  [dynamictext* your-subject "CF7_get_post_var key='title'"]

  Bu eğitim, Moda tasarımında Photoshop ve Illustrator programlarının etkin bir şekilde kullanılmasını amaçlamaktadır.
  Her iki programın da kullanım farklılıklarını öğrenecek, artistik ve teknik çizimler oluşturacak, öğrendiğiniz araçları giysi üzerinden ilerletecek ve sektöre yönelik profesyonel anlamda kendinizi geliştireceksiniz. Eğitimin son evrelerinde seçilen bir tema doğrultusunda Kapsül Portfolyo oluşturacaksınız. Aynı zamanda ouşturduğunuz portfolyo ile kendi tasarımsal gücünüzü de göstermiş olacaksınız.

  Bu eğitimde neler öğreneceksiniz?

  – Araç ve menü kullanımı
  – Teknik Çizim
  – Teknik Föy
  – Giyside Efekt Uygulamaları
  – Aksesuar ve dikiş detayları
  – Baskı yada Nakış deseni oluşturma
  – Silüet Çizimleri
  – Kapsul Koleksiyon oluşturma

  Adobe Illustratör
  – Menü ve araç kullanımı
  – Çizim araçları kullanımı
  – Giysi detayları çizimi
  – Üst beden teknik çizim
  çalışmaları
  – Alt beden teknik çizim çalışmaları
  – Giydirme ve giysiye efekt uygulama
  – Teknik föy oluşturma
  – Silüet çizimi
  – Desen oluşturma ve raportlama

  Adobe Photoshop
  – Menü ve araç kullanımı
  – Layer, paths kullanımı
  – Seçim araçları kullanılarak moodboard oluşturma
  – Teknik çizim giydirme işlemi
  – Efekt uygulamaları
  – Desen oluşturma ve giydirme
  – Doku oluşturma ve giydirme
  – Renk,ışık düzenlemeleri
  – Portfolyo sunum

  Setifika: Eğitim sonunda başarı ile mezun olan katılımcılarımıza MEB Onaylı eğitim sertifikası verilmektedir.

  Eğitim süresi: 3.5 Ay (72 Saat) 1 Gün 4 Saat

  Eğitim süresine bağımlı kalmaksızın, katılımcıların öğrenme düzeyine göre kurs süresinin uzatılması inisiyatifi (ek bir ödeme talep etmeksizin) gerektiğinde tarafımızdan kullanılmaktadır.

  Katılımcılarımız ile aramızda varolan süreklilik bağı; kurs sonrasında da devam etmekte olup, karşılaşılabilecek problem veya ihtiyaç duyulabilecek tüm teknik detaylarda ve güncel bilgi paylaşımında varlığını sürdürmektedir.

  Ayrica “kurs biter egitim bitmez” anlayışımız ile Görsel Sanatlar Akademisi olarak bir ilke imza atıyor ve eğitimimiz sonrasında sektörün önde gelen firmalarında çalişan deneyimli öğrencilerimizin olduğu gruplar içerisinde sohbet etme, fikir paylasımında bulunma ayrıcalığınıda siz değerli öğrencilerimize sunuyoruz.

  Detaylı bilgi için arayınız: 0212 555 85 85

  Görsel Sanatlar Akademisi, sizlere sadece programları kullanmayı değil, aynı zamanda fikir üretebilme, tasarım düşüncelerini, yaratıcılığı ve tasarım yapabilme yeteneğini kazandıran bir eğitim sunmaktadır.

  Görsel Sanatlar Akademisi’nde verilen eğitimler sonucunda öğrenciler, mezun olmaya yakın muhteşem bir portfolyoya sahip olurlar. Eğitimler sırasında öğrenciler, kapsamlı ve gerçek hayatta kullanabilecekleri projeler üzerinde çalışırlar. Bu sayede, öğrenciler öğrendikleri bilgi ve becerileri uygulama fırsatı bulurlar.

  Randevu alarak eğitimlerimize misafir öğrenci olarak katılabilirsiniz. Devam eden öğrencilerin çalışmalarını izleyebilir, hocalarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Böylece kurumumuz ve eğitimlerimiz hakkında bilgi sahibi olursunuz.

  Öğrencilerimiz ile aramızda var olan süreklilik bağı; kurs sonrasında da devam etmekte olup, karşılaşılabilecek problem veya ihtiyaç duyulabilecek tüm teknik detaylarda ve güncel bilgi paylaşımında varlığını sürdürmektedir. Belirtilen kurs süreleri asgari sürelerdir bu süre sonunda sektöre dair her türlü bilgiyi almış olacaksınız. Ancak işe başladığınızda ya da yaptığınız pratikler esnasında takıldığınız noktaları eğitmenlerimize her zaman danışabilirsiniz.