[cmsmasters_row data_width=”boxed” data_padding_left=”3″ data_padding_right=”3″ data_top_style=”default” data_bot_style=”default” data_color=”default” data_bg_position=”top center” data_bg_repeat=”no-repeat” data_bg_attachment=”scroll” data_bg_size=”cover” data_bg_parallax_ratio=”0.5″ data_padding_top=”0″ data_padding_bottom=”50″][cmsmasters_column data_width=”1/1″][cmsmasters_text animation_delay=”0″]

Baskı desinatörlüğü Renk Ayrımı Eğitimi: Bu eğitimimizde sıfırdan desen oluşturmak ve bu oluşturulan desenleri, giyim, perde eşarp, ayakkabı, ev tekstili, halı, duvar kağıtları gibi unsurlara giydirmeyi  uygulamala yaparak öğreneceksiniz. Emprime Baskı, Dijital Baskı, Ev Tekstili için desen tasarlayacak, tasarladığınız desenlerin renklerini ayıra bileceksiniz. Geçişli ve efekt içeren desenlerin renklerini ayırarak uygun tram atabileceksiniz. Eğitim, Photoshop ve Illustrator programları üzerinden pratik ve teorik olarak aktarılacaktır.

[/cmsmasters_text][cmsmasters_button button_link=”https://www.gorselsanatlarakademisi.com/kurslarimiz/desen-tasarim/” button_target=”self” button_text_align=”center” button_line_height=”32″ button_font_weight=”bolder” button_font_style=”normal” button_padding_hor=”23″ button_border_width=”2″ button_border_style=”solid” button_border_radius=”10″ button_bg_color=”#ffffff” button_text_color=”#fe5969″ button_border_color=”#fe5969″ button_bg_color_h=”#fe5969″ button_text_color_h=”#ffffff” animation_delay=”0″]Baskı Desen Tasarımı İçin tıklayınız[/cmsmasters_button][cmsmasters_text animation_delay=”0″]

Eğitim süresi 2 ay olmakla birlikte, derslerimiz 4 kişilik özel sınıflarda haftada bir gün 4 saat (2 ay) veya haftada iki gün 4’er saat (1 ay) şeklinde işlenmektedir. Eğitim süresine bağımlı kalmaksızın, katılımcıların öğrenme düzeyine göre kurs süresinin uzatılması insiyatifi (ek bir ödeme talep etmeksizin) gerektiğinde tarafımızdan kullanılmaktadır.

Not:Eğitime başvurmak isteyen katılımcıların temel Photoshop & Illustrator bilgisine sahip olması gerekmektedir. Program bilgisine sahip değilseniz Baskı Desen tasarımı 
eğitimi almaları daha uygun olacaktır.ü

Tekstil sektörü ile iç içe olan kurumumuz; güncel tüm bilgileri, değişim ve yenilikleri katılımcılara aktararak, eğitim süresi boyunca proje çalışmalarıkompozisyon çalışmalarıödev çalışmaları ile bilgi ve çalışma tekniklerini geliştirmektedirler.

Temel ilkesi öğrenme üzerine kurulu olan kurumumuzdan başarılı ile mezun olan katılımcılar, bu süre içerisinde tekstil sektörünün tüm incelik ve detaylarına da hakim olmaktadırlar.

Eğitim sonunda başarı ile mezun olan katılımcılarımıza kurumumuzdan onaylı eğitim sertifikası verilmektedir.

Katılımcılarımız ile aramızda var olan süreklilik bağı; kurs sonrasında da devam etmekte olup, karşılaşılabilecek problem veya ihtiyaç duyulabilecek tüm teknik detaylarda ve güncel bilgi paylaşımında varlığını sürdürmektedir.

Kurumumuzun konumu (Bahçelievler/İstanbul) Şirinevler Meydanda olmakla birlikte; Metro, Metrobüs, Otobüs ve diğer tüm taşıma araçlarıyla kolay ulaşım sağlanmaktadır.

Detaylı bilgi için arayınız: 0212 555 85 85

[/cmsmasters_text][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row][cmsmasters_row data_padding_bottom=”50″ data_padding_top=”0″ data_bg_parallax_ratio=”0.5″ data_bg_size=”cover” data_bg_attachment=”scroll” data_bg_repeat=”no-repeat” data_bg_position=”top center” data_color=”default” data_bot_style=”default” data_top_style=”default” data_padding_right=”3″ data_padding_left=”3″ data_width=”boxed”][cmsmasters_column data_width=”1/1″][cmsmasters_button button_target=”self” button_text_align=”center” button_style=”cmsmasters_but_icon_inverse” button_line_height=”32″ button_font_weight=”bolder” button_font_style=”normal” button_padding_hor=”23″ button_icon=”cmsmasters-icon-help-circled-1″ button_border_width=”2″ button_border_style=”solid” button_border_radius=”10″ button_bg_color=”#fe5969″ button_text_color=”#ffffff” button_border_color=”#fe5969″ button_bg_color_h=”#ffffff” button_text_color_h=”#fe5969″ animation_delay=”0″]Eğitim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular[/cmsmasters_button][cmsmasters_toggles mode=”toggle” animation_delay=”0″][cmsmasters_toggle title=”Neden bizi tercih etmelisiniz?”]

Kurslarımızda dersler özel ders niteliğindedir. Maksimum 4 ve 8 kişilik sınıflarda kursiyerlere birebir formatta eğitim verilir ayrıca seans mantığı ile değil, öğretme ve sektörde nitelikli eleman yetiştirme mantığı ile eğitim verilir.

[/cmsmasters_toggle][cmsmasters_toggle title=”Eğitimlerinize misafir olarak katılabilir miyim?”]

Randevu alarak tüm eğitimlerimize misafir olarak katılabilirsiniz. Devam eden öğrencilerimizin çalışmalarını, hangi aşamalarda neler yaptıklarını görebilir, hocalarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Böylece kayıt yapmadan kurumumuz ve eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olursunuz.

[/cmsmasters_toggle][cmsmasters_toggle title=”Cayma Hakkına Sahip miyim?”]

Kelime oyunu yok! Eğitimlerimize o kadar güveniyoruz ki 14 gün içerisinde eğitimlerimizden memnun kalmadığınız takdirde hiç bir ücret ödemeden cayma hakkına sahipsiniz.

[/cmsmasters_toggle][cmsmasters_toggle title=”Eğitmenler hakkında kısa bilgi alabilir miyim?”]

Kursumuzun tüm eğitmenleri alanında uzman, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ve sektörde hali hazırda hizmet veren kişilerden oluşmaktadır. Sektörün ihtiyaçlarını bilen ve hangi öğretiler ile kursiyerlerin sektöre daha çabuk adapte olabileceğini anlayabilecek kişilerdir.

https://www.gorselsanatlarakademisi.com/egitmenler/  adresinden Eğitmenlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

[/cmsmasters_toggle][cmsmasters_toggle title=”Eğitim sonunda öğrencilerinize destek oluyor musunuz?”]

Katılımcılarımız ile aramızda var olan süreklilik bağı; kurs sonrasında da devam etmekte olup, karşılaşılabilecek problem veya ihtiyaç duyulabilecek tüm teknik detaylarda ve güncel bilgi paylaşımında varlığını sürdürmektedir. Belirtilen kurs süreleri asgari sürelerdir bu süre sonunda sektöre dair her türlü bilgiyi almış olacaksınız. Ancak işe başladığınızda ya da yaptığınız pratikler esnasında takıldığınız noktaları eğitmenlerimize her zaman danışabilirsiniz.

[/cmsmasters_toggle][/cmsmasters_toggles][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row][cmsmasters_row data_padding_bottom=”50″ data_padding_top=”0″ data_bg_parallax_ratio=”0.5″ data_bg_size=”cover” data_bg_attachment=”scroll” data_bg_repeat=”no-repeat” data_bg_position=”top center” data_color=”default” data_bot_style=”default” data_top_style=”default” data_padding_right=”3″ data_padding_left=”3″ data_width=”boxed”][cmsmasters_column data_width=”1/2″][cmsmasters_button button_link=”https://www.gorselsanatlarakademisi.com/on-kayit/” button_target=”self” button_text_align=”center” button_style=”cmsmasters_but_icon_inverse” button_line_height=”32″ button_font_weight=”bolder” button_font_style=”normal” button_padding_hor=”23″ button_icon=”cmsmasters-icon-user-add-2″ button_border_width=”2″ button_border_style=”solid” button_border_radius=”10″ button_bg_color=”#fe5969″ button_text_color=”#ffffff” button_border_color=”#fe5969″ button_bg_color_h=”#ffffff” button_text_color_h=”#fe5969″ animation_delay=”0″]Ön Kayıt İçin Tıklayınız[/cmsmasters_button][/cmsmasters_column][cmsmasters_column data_width=”1/2″][cmsmasters_button button_link=”https://www.gorselsanatlarakademisi.com/ogrenci-gorusleri/” button_target=”self” button_text_align=”center” button_style=”cmsmasters_but_icon_inverse” button_line_height=”32″ button_font_weight=”bolder” button_font_style=”normal” button_padding_hor=”23″ button_icon=”cmsmasters-icon-chat-3″ button_border_width=”2″ button_border_style=”solid” button_border_radius=”10″ button_bg_color=”#5173a6″ button_text_color=”#ffffff” button_border_color=”#5173a6″ button_bg_color_h=”#ffffff” button_text_color_h=”#5173a6″ animation_delay=”0″]Öğrenci Yorumları İçin Tıklayınız[/cmsmasters_button][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row][cmsmasters_row data_padding_bottom=”50″ data_padding_top=”0″ data_bg_parallax_ratio=”0.5″ data_bg_size=”cover” data_bg_attachment=”scroll” data_bg_repeat=”no-repeat” data_bg_position=”top center” data_color=”default” data_bot_style=”default” data_top_style=”default” data_padding_right=”3″ data_padding_left=”3″ data_width=”boxed”][cmsmasters_column data_width=”1/1″][cmsmasters_heading type=”h2″ font_weight=”300″ font_style=”normal” text_align=”left” margin_top=”0″ margin_bottom=”30″ animation_delay=”0″]Eğitmen:[/cmsmasters_heading]

[cmsmasters_profiles orderby=”date” order=”DESC” count=”1″ categories=”desen-tasarimi” layout=”vertical” animation_delay=”0″]

[/cmsmasters_column][/cmsmasters_row]