Stilistlik- Teknik Çizim Eğitimi

Sizi Arayalım

  [dynamictext* your-subject "CF7_get_post_var key='title'"]

  Stilistlik ve Teknik Çizim Eğitiminde; Adobe Photoshop, Corel Draw ve Adobe Illustrator programları kullanılarak kıyafet ve aksesuar teknik çizimlerinin yanı sıra model ve desen tasarımı, taş dizimi, desen giydirme, renk değiştirme, düğme sıralama konuları işlenmektedir. Vektörel çizim teknikleri, desen tasarımı ve desenin ölçülü yerleştirilmesinin yanı sıra boyama ve dolgu özellikleri, ölçülü insan vücut çizimi, kıyafet model çizimi ve desen tasarımını işlemlerinin tamamı uygulamalı olarak anlatılmaktadır.

  Ayrıca Stilistlik ve Teknik Çizim Eğitimi; elde yapılan, artistisk yada teknik çizimlerin dijital ortama aktarılması, geliştirilmesi, modifiye edilmesi ve geliştirilmesi de eğitim konuları arasında yer almaktadır.

  Stilistilik ve Teknik Çizim Eğitimi ile eskiz renklendirme, desen oluşturma, rötuşlama ve düzenleme, renk ayrımı ve spot renk kullanımı, ışık, gölge ve renk çizimleri, desenlerin kıyafet modellerine yerleştirilmesi öğreneceksiniz. Ayrıca hazırlanan çizimlere veya kumaşa giydirilmiş tasarımlara; ışıklandırma, gölgelendirme ve uygulamalı projeler ile sunum amaçlı tüm düzenlemelerinizi gerçekleştiriyor olacaksınız.

  Kurumumuz; Stilistlik ve Teknik Çizimin güncel tüm bilgilerini, değişim ve yeniliklerini katılımcılara aktararak, eğitim süresi boyunca proje çalışmaları, kompozisyon çalışmaları, ödev çalışmaları ile bilgi ve çalışma tekniklerini geliştirmektedirler.

  Temel ilkesi öğrenme üzerine kurulu olan kurumumuzdan başarı ile mezun olan katılımcılar, bu süre içerisinde Stilistlik ve Teknik Çizim’in tüm incelik ve detaylarına da hakim olmaktadırlar. Eğitim sonunda başarı ile mezun olan katılımcılarımıza kurumumuzdan onaylı eğitim sertifikası verilmektedir.

  Eğitim süresi 3 ay olmakla birlikte, derslerimiz 4 kişilik özel sınıflarda işlenmektedir. Eğitim süresine bağımlı kalmaksızın, katılımcıların öğrenme düzeyine göre kurs süresinin uzatılması insiyatifi (ek bir ödeme talep etmeksizin) gerektiğinde tarafımızdan kullanılmaktadır.

  Setifika: Eğitim sonunda başarı ile mezun olan katılımcılarımıza MEB Onaylı eğitim sertifikası verilmektedir.

  Eğitim süresi: 3.5 Ay (72 Saat) 1 Gün 4 Saat

  Eğitim süresine bağımlı kalmaksızın, katılımcıların öğrenme düzeyine göre kurs süresinin uzatılması inisiyatifi (ek bir ödeme talep etmeksizin) gerektiğinde tarafımızdan kullanılmaktadır.

  Katılımcılarımız ile aramızda varolan süreklilik bağı; kurs sonrasında da devam etmekte olup, karşılaşılabilecek problem veya ihtiyaç duyulabilecek tüm teknik detaylarda ve güncel bilgi paylaşımında varlığını sürdürmektedir.

  Ayrica “kurs biter egitim bitmez” anlayışımız ile Görsel Sanatlar Akademisi olarak bir ilke imza atıyor ve eğitimimiz sonrasında sektörün önde gelen firmalarında çalişan deneyimli öğrencilerimizin olduğu gruplar içerisinde sohbet etme, fikir paylasımında bulunma ayrıcalığınıda siz değerli öğrencilerimize sunuyoruz.

  Detaylı bilgi için arayınız: 0212 555 85 85

  Görsel Sanatlar Akademisi, sizlere sadece programları kullanmayı değil, aynı zamanda fikir üretebilme, tasarım düşüncelerini, yaratıcılığı ve tasarım yapabilme yeteneğini kazandıran bir eğitim sunmaktadır.

  Görsel Sanatlar Akademisi’nde verilen eğitimler sonucunda öğrenciler, mezun olmaya yakın muhteşem bir portfolyoya sahip olurlar. Eğitimler sırasında öğrenciler, kapsamlı ve gerçek hayatta kullanabilecekleri projeler üzerinde çalışırlar. Bu sayede, öğrenciler öğrendikleri bilgi ve becerileri uygulama fırsatı bulurlar.

  Randevu alarak eğitimlerimize misafir öğrenci olarak katılabilirsiniz. Devam eden öğrencilerin çalışmalarını izleyebilir, hocalarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Böylece kurumumuz ve eğitimlerimiz hakkında bilgi sahibi olursunuz.

  Öğrencilerimiz ile aramızda var olan süreklilik bağı; kurs sonrasında da devam etmekte olup, karşılaşılabilecek problem veya ihtiyaç duyulabilecek tüm teknik detaylarda ve güncel bilgi paylaşımında varlığını sürdürmektedir. Belirtilen kurs süreleri asgari sürelerdir bu süre sonunda sektöre dair her türlü bilgiyi almış olacaksınız. Ancak işe başladığınızda ya da yaptığınız pratikler esnasında takıldığınız noktaları eğitmenlerimize her zaman danışabilirsiniz.