İnternet kullanımının yaygınlaşması ile kişi, kurum ve kuruluşlar tüketici ve kullanıcılara ulaşmak adına dijital dünyada daha fazla yer almaya başlamaktadırlar. Faaliyet gösterilen sektördeki yenilik ve gelişmeleri tüketici ve kullanıcılara sunan işletmeler aynı zamanda dijital ortamlarda satış ve pazarlama faaliyetleri de gerçekleştirmektedirler.

Temel ihtiyaç haline gelen internet sitesi; kişi, kurum ve kuruluşların dijital platformlarda varolduğu ilk mecradır. Faaliyet gösterilen alanda gerçek veya tüzel kişilerin tanıtılması, marka ve ürünlerin paylaşılması ve satış-pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesi gerçekleşmektedir.

Tüm dünya üzerinde kullanımı en popüler internet sitesi altyapısı olan WordPress ile Blog, Kurumsal Tanıtım, Haber- E-Ticaret veya faaliyet gösterilen sektöre yönelik internet sitesi tasarımları gerçekleştirilmektedir.

İnternet Sitesi Tasarımı eğitimlerimizde temel WordPress altyapısı kullanılarak, katılımcılara WordPress Kurulumu, Temel Özellikleri, Popüler Eklentiler konu başlıkları anlatılmaktadır. Tasarım gerçekleştirirken ihtiyaç duyulabilecek görsel içeriklerin hazırlanabilmesi amacıyla Temel Photoshop dersleri de eğitimlerimize dahil edilmektedir.

Güçlü ve popüler bir internet sitesi oluşturulabilmesi adına; SEO Çalışmaları, E-Mail Marketing, Banner ve Pop-Up Reklamlar, Google Analytics, Yandex Metrica ile performans ölçümlemeleri eğitimlerimize işlenmektedir.

Eğitimlerimiz 8 kişilik özel sınıflarda toplam 16 saat olmak üzere 4 haftada sürmektedir. 4’er saatlik periyotlar halinde işlenen eğitimlerimizin sonunda katılımcılar; ister freelancer olarak isterse ajans bünyesinde kişi, kuruluş veya kendi proje ve işletmesine ait internet sitesi tasarımlarını gerçekleştirebilecek yetkinlikle eğitimi tamamlamaktadırlar.

Eğitim sonunda başarı ile mezun olan katılımcılarımıza kurumumuzdan onaylı eğitim sertifikası verilmektedir.

Katılımcılarımız ile aramızda varolan süreklilik bağı; kurs sonrasında da devam etmekte olup, karşılaşılabilecek problem veya ihtiyaç duyulabilecek tüm teknik detaylarda ve güncel bilgi paylaşımında varlığını sürdürmektedir.

Kurumumuzun konumu (Bahçelievler/İstanbul) Şirinevler Meydanda olmakla birlikte; Metro, Metrobüs, Otobüs ve diğer tüm taşıma araçlarıyla kolay ulaşım sağlanmaktadır.

Detaylı bilgi için arayınız: 0212 555 85 85

Eğitmen: