Nakış Desinatörlük Kursu

Sizi Arayalım

  [dynamictext* your-subject "CF7_get_post_var key='title'"]

  Tekstil sektöründe önemli bir yere sahip olan Nakış Desen Tasarımı, gelişen teknoloji ve dijitalleşmenin etkisi ile kendini yenilemektedir. İşletmeler markalaşma doğrultusunda nakış desen tasarımını ön plana taşınmaktadır. Bu anlamda hazırlanacak nakış desenlerin hatasız ve kusursuz olması büyük önem arzetmektedir. İşletmelerde dijitalleşmenin artması ile birlikte, geleneksel nakış tasarım desen hazırlama yöntemleri yerini dijital ortamda hazırlanan desenlere bırakmaktadır.

  Dijital ortamlarda hazırlanan nakış desen tasarımları etkili ve verimli çalışmanın yanı sıra, zaman ve materyal tasarrufunu sağlamaktadır.

  Nakış Desen Tasarımı Eğitimi ile; desen hazırlama ve düzenleme uygulamalarını tüm hatlarıyla öğrenmiş olacaksınız. Accurate  programının özelliklerini ve çalışma sistematiğini öğrenerek bireysel veya çalışacağınız kuruluşun tüm nakış desen tasarım ihtiyaçlarını karşılayabileceksiniz. Ayrıca Pul Payet, sargı, çin iğnesi, süzene, kordone, kapitone konuları ayrıntılı ve örnek tasarımlar yapılarak işlenmektedir.

  Esnek çalışma yapısı, özelleştirilebilir tasarım araçları, kullanıcı dostu arayüzü ile yaratıcılığınızı kısıtlamayan Accurate 4 ile hazırlayacağınız vektörel tabanlı nakış deseni tasarım çalışmalarınız evrensel tasarım standartları ile tam olarak uyumlu olmaktadır.

  Eğitim Süresi: Nakış Desen Tasarımı Eğitim süresi 4 ay olmakla birlikte, derslerimiz 4-6 kişilik özel sınıflarda  işlenmektedir. Eğitim süresine bağımlı kalmaksızın, katılımcıların öğrenme düzeyine göre kurs süresinin uzatılması inisiyatifi(ek bir ödeme talep etmeksizin) gerektiğinde tarafımızdan kullanılmaktadır.

  Setifika: Eğitim sonunda başarı ile mezun olan katılımcılarımıza MEB Onaylı eğitim sertifikası verilmektedir.

  Ayrıca “kurs biter eğitim bitmez” anlayışımız ile Görsel Sanatlar Akademisi olarak bir ilke imza atıyor ve eğitimimiz sonrasında sektörün önde gelen firmalarında çalışan deneyimli öğrencilerimizin olduğu gruplar içerisinde sohbet etme, fikir paylaşımında bulunma ayrıcalığını da siz değerli öğrencilerimize sunuyoruz.

  Temel ilkesi öğrenme üzerine kurulu olan kurumumuzdan başarılı ile mezun olan katılımcılar, bu süre içerisinde Nakış Desen Tasarımı’nın tüm incelik ve detaylarına da hakim olmaktadırlar. Eğitim sonunda başarı ile mezun olan katılımcılarımıza kurumumuzdan onaylı eğitim sertifikası verilmektedir.

  Katılımcılarımız ile aramızda varolan süreklilik bağı; kurs sonrasında da devam etmekte olup, karşılaşılabilecek problem veya ihtiyaç duyulabilecek tüm teknik detaylarda ve güncel bilgi paylaşımında varlığını sürdürmektedir.

  Kurumumuzun konumu (Bahçelievler/İstanbul) Şirinevler Meydanda olmakla birlikte; Metro, Metrobüs, Otobüs ve diğer tüm taşıma araçlarıyla kolay ulaşım sağlanmaktadır.

  Detaylı bilgi için arayınız: 0212 555 85 85

  Görsel Sanatlar Akademisi, sizlere sadece programları kullanmayı değil, aynı zamanda fikir üretebilme, tasarım düşüncelerini, yaratıcılığı ve tasarım yapabilme yeteneğini kazandıran bir eğitim sunmaktadır.

  Görsel Sanatlar Akademisi’nde verilen eğitimler sonucunda öğrenciler, mezun olmaya yakın muhteşem bir portfolyoya sahip olurlar. Eğitimler sırasında öğrenciler, kapsamlı ve gerçek hayatta kullanabilecekleri projeler üzerinde çalışırlar. Bu sayede, öğrenciler öğrendikleri bilgi ve becerileri uygulama fırsatı bulurlar.

  Randevu alarak eğitimlerimize misafir öğrenci olarak katılabilirsiniz. Devam eden öğrencilerin çalışmalarını izleyebilir, hocalarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Böylece kurumumuz ve eğitimlerimiz hakkında bilgi sahibi olursunuz.

  Öğrencilerimiz ile aramızda var olan süreklilik bağı; kurs sonrasında da devam etmekte olup, karşılaşılabilecek problem veya ihtiyaç duyulabilecek tüm teknik detaylarda ve güncel bilgi paylaşımında varlığını sürdürmektedir. Belirtilen kurs süreleri asgari sürelerdir bu süre sonunda sektöre dair her türlü bilgiyi almış olacaksınız. Ancak işe başladığınızda ya da yaptığınız pratikler esnasında takıldığınız noktaları eğitmenlerimize her zaman danışabilirsiniz.