Yorumlar

4 yıl lise okudum grafik üzerine 2 yıl Gaziosmanpaşa üniversitesinde ögrenimimi devam ettirdim. Programları kabataslak anlatıp geçtiler hiçbir bilgi alışverişim olmadı… İnternetten GSA’yı buldum ve sırf bu kursa gidebilmek için ORDU’dan İSTANBUL’a geldim. Ömer hocama çok teşekkür ediyorum sabrı ve hoşgörüsü için, sıcacık sohbeti ve güler yüzüyle zaman nasıl geçti anlamadım… Sıfırken hiçbir şey bilmiyorken şimdi desen çizip tasarlayabiliyorum. Ömer Hocamın referans olduğu bir işte çalışıyorum şuan ve çok memnunum. KALİTELİ bir eğitim için ben “GÖRSEL SANATLAR AKADEMİSİ .. ÖMER YILDIZ’ı ” tercih ettim, herkese hiç tereddüt etmeden öneririm.

Funda Tanrıvermiş
Instagram

Yılların tecrübesi demek tam isabet olur. Uzun süredir İstanbul’da piyasanın hakimi olan Ömer Yıldız ismini duymak çokta şans işi değil… Bileğimde Altın bir bileziğim olsun diye düşünen herkese önerim. Bu işin en büyük sarrafı olan Ömer Yıldız Hocam  Başarıya ve sonuca çok emin adımlar ile ulaşabilirsiniz. Samimi, cana yakın ve güven verici bir hocanız olacak, söylemek istediğim son şey vakit kaybetmeden iletişim kurmanız ve yola çıkmanız

Emre Alın
Instagram

Trisad Triko Örme ve Konfeksiyon Meslek Lisesi mezunuyum.Bilgisayarda Desen Tasarımı bölümünü bitirdim.10 yıl Triko sektöründe Tasarım ve Modalistlikle uğraştım.6 sene iş hayatına ara verdikten sonra bir kaç arkadaşımın tavsiyesiyle bu işe atılmak istedim. İnternetten araştırmalarım sonucu GSA’yı bulup başlamaya karar verdim. Eğitimim sona erdi. Şimdi biyerde işe başlamak üzereyim. Ömer hocamızın bana ve sınıf arkadaşlarıma öğrettikleri sayesinde kendime güveniyorum. Ömer hocam işinde çok başarılı ve çok çok çok iyi bir eğitmen bunu çok rahatlıkla söyleyebilirim. Bu işi yapmak isteyenlere özellikle ve özellikle  GÖRSEL SANATLAR AKADEMİSİ (ÖMER YILDIZ ) HOCAMIZI tavsiye ediyorum.

Beyhan Azizler

Benim için bir emek harcandığını hissedebiliyorum… Yeni çıkan programları araştıran, öğrenen ve tüm yenilikleri öğrencilerine katan usta bir eğitmen. Ders içerisinde göz takibiyle anlamadığınız yeri anlayan, sakin tavrıyla defalarca tekrar edebilen sırf öğrencilerinin yapamadığı yerlede daha fazla yardımcı olabilmek için sitesinde bize ayrı platform açan, öğrenmemiz için çabalayan, ilgilenen, hep yanımızda olup bize değer veren sevgili Ömer Hocam’a çok teşekkür ederim. Bu eğitimi sizden almak bir ayrıcalıktır..

Şule Akarsu

Bende yıllarca emprimede makinacı olarak çalıştım. Sonrasında dijital için makina operatörüne ihtiyaç vardı beni görevlendirdiler. Yaklaşık bir sene çalıştıktan sonra, ben de desinatör olabilirim hissi doğdu içime, bu fikrimi iş arkadaşım Ümit Baykurt ile paylaştım. Gel beraber gidelim dedik ve bu yolla beraber çıktık. Sonrasında Ömer Yıldız ile tanıştık. Kendisi işin erbabı ve insanlarla olan diyaloğu muhteşem biri aynı zamanda çok güzel ve öğretici bir eğitim yapısına sahip, daha kursun bitmesine iki ay varken desenci olarak başladık ve kendisine bize kazandırdığı bu meslek için sonsuz teşekkürler ederim.. Desinatör olma fikri olan varsa, bu hayalini gerçekleştirmek için en uygun yerin burası olduğunu da belirtmek isterim,

Cevat Koçdağlı
Facebook

Geniş kapsamlı eğitim için meslek edindirme kursu işte tam da yeri burası. Doyurucu bilgiler bu kursa edinebilirsiniz. Çok memnun kaldım sizinde kalacağınızdan eminim. Tüm teknolojik seviyeye sahip ders akışı güçlü bir görsel sanatlar kursu. Program ve mesleki çalışmalarınızla hızla ilerleyeceğiniz bir alt yapıya sahip. Akıcı eğlenceli sıcak bir ders çalışma ortamında Ömer hocanın eğitmenliği ve profesyonelliği ile çok daha iyi yerlere geliceksinizdir .

Ayşenur Akar

Bu kursa hiçbir bilgim olmadan katıldım. Herkes gibi bende bu eğitimi veren kursları araştırdım. Ilk görüşmeye gittiğimde sıcak bir aile ortamı ile karşılaşıyorsunuz. Öğretmen öğrenci ilşkisi yerine bir arkadaşınızla konuşuyor hissine kapılıyorsunuz. Kurs süresi boyunca aklınızdaki ve aklınıza gelebilecek sorulara cevap verebilen eğitimli bilgili ve tecrübeli değerli bir insan Ömer hocanın yardımları doğrultusunda çok kısa bir sürede istediğiniz bilgiye sahip oluyorsunuz. Kursa başlamayı düşünen ve başlayacak arkadaşların hiçbir belirsizliğe kapılmalarına gerek yok. Değerli Eğitmen ve arkadaşım ÖMER YILDIZ’ a sonsuz teşekkür ederim. Yardımlarından dolayı.

Emrah Kaçmaz
Facebook

Bu işi öğrenmek isteyenler mutlaka Ömer YILDIZ ile tanışmalı görüşmelidir. Kendisi tecrübeli ve ilgili bir eğitimcidir. Kurs süresince derslerin nasıl geçtiğini bilgilerin bana nasıl yüklendiğini anlamadım dahi… asla sıkılmadan, yılmadan bilgileri tek tek eğlenceli bir şekilde yerleştirmiştir. Kurs bitiminde iş imkanı sağlamış olduğu bir çok öğrencisi vardır. Kursu bitirmiş olsanız dahi Ömer bey her zaman bizlere yardımcı olabilmek için bir telefon uzaklığındadır. Gerçek bir eğitim, kalıcı bilgiler istiyorsanız adresiniz Ömer YILDIZ’dır. Sizi tanıyan şanslılardan biriyim teşekkürler Ömer YILDIZ.

Lerzan Özgül
Facebook

Bire-bir ders alıyormuşsun gibi ilgi ve alaka var, Sektöre uygun eğitim ve öğretim var, Ömer Yıldız Hocama Emeği ve sabrı için teşekkür ederim.

Nilgun Kulüp
Facebook

Sektöre özel eğitim alabileceğiniz gayet başarılı bir kurs. Gelmek isteyenlere tavsiye ederim.

Risalet Emin
Facebook

Öncelikle ne istediğinize karar verin. Hepimizin aklında iyi bir işe sahip olmak iyi bir geleceğe doğru yerlerde eğitim alarak kendimizi yetiştirmekten geçtiğini biliyoruz. Benim de aklımda sizler gibi sorularla doluydu her şeyden önce bilgisayara merakım oldukça fazla hep bir şeyler çizebilmenin hayalini kurardım taaki GSA Görsel Sanatlar Akademisini sosyal medyada tanıyana dek. İlk bi kaç hafta karar veremedim gitsem mi gitmesem mi böyle bir eğitimi üniversiteye gitmeden öğrenebilmek mümkün mü? Elbette mümkün detaylı araştırmalarım bu işi yapanlar ile konuşmamın neticesinde üniversitelerin güzel sanatlar bölümü okuyan arkadaşlar bile desinatör olamadıklarını bunun için özel eğitim almaları gerektiğini öğrendim daha fazla vakit kaybetmeden Ömer beyi aradım bir randevu alıp gittim kendimi ve ne istediğimi hedeflerimi iyice anlattım, bana söylediği ilk şey eğitim garantisi. Öğrenmeden kapıdan dışarı salmıyor inanın bana arkadaşlar burada para kurs ücreti siz sormadan merak etmeden kolay kolay konuşulmaz tek gerçek eğitim ve bu işi öğretme hevesinden bir an vazgeçmeyen Ömer bey bu sektörde üniversitelerin bile öğretemediği eğitimi veriyor olması Türkiye için vazgeçilmez bilgi deposu kendisi bu sektörde eğitim verdiği süre boyunca bu eğitimleri almak isteyen arkadaşlar bir an bile düşünmeyin arayın kaydolun öğrenin bu iş eğlenceli çizdikçe mutlu oluyor insan, desinatörlük eğitimim bitti şuan hemen hemen en zor desenleri bile çizebilmekteyim kafamın içindeki fikirleri pc ekranına dökebilmenin verdiği mutluluk anlatılmaz yaşanır. Benden duymuş olmayın ama marvelous designer 3d modelleme yakında türkiyede özellikle tekstil sektöründe bir çok büyük taşları yerinden oynatacak programın eğitimini Ömer bey yani GSA Görsel Sanatlar Akademisi veriyor programın Türkiyede tek eğitimini veren yer burası bu programı da öğrenicem… unutmadan şunu da belirtmek isterim eğitim almaya başlarsanız disiplinli olun dersleri kaçırmayın not almayı hoca anlatırken yapmayın her şeyden önemlisi her ders günün akabinde eve gidince açın pc yi ne yaptıysanız çizin bir sonraki modülleri bölümleri çalışın kendinizi zorlayın olmuyor diye pes edip bırakmayın soru sorun merak edin araştırın unutmayın ki bu işte çizebilmek hayal gücünüz ve GSA’nın eğitim kalitesiyle doğru orantılıdır… Bütün meslek taşlarıma hayatlarında başarılar dilerim, çizmek sanattır…

Abdurrahman Kayar
Facebook

Merhaba arkadaşlar, Öncelikle bu mesajı yazarken tüm samimiyetimle yazıyorum. Abartısız ve eksiksiz yazmaya çalışacağım. Desinatör kursuna başlamak ve desenci olmak aklımın ucundan geçmiyordu.bir arkadaşımın ben desen kursuna başlıyacam sende gelir misin? Demesi ile başladı ve böylece desen kursu serüvenimiz de böyle başladı. Desenci mesleğine her zaman gıptayla bakıyordum fakat her ne hikmetse bir türlü kurs diye birşey aklıma gelmiyordu. Kursa başlamama vesile olan Cevat Koçdağlı arkadaşıma en içten dileklerimle Teşekkür ediyorum. Bu kurs hayatımın dönüm noktası oldu. Monoton hayattan pozitif bir hayata geçmemi sağladı buna ön ayak olan eğitmenimiz Ömer Yıldız’a sonsuz teşekkür ediyorum. Desen eğitimi alacak bütün insanlara sesleniyorum aklınızda böyle birşey varsa kesinlikle kurs sahibi ve kurs eğitmeni Ömer Yıldız ile tanışmadan başlamayın bu işi eksiksiz dört dörtlük bir eğitim almak istiyorsanız. Bunun yeri çok basit Ömer Yıldız’ı tanımaktır. Siz de hayatınıza yeni bir başlangıç yapmak istiyorsanız bunun adresi de Ömer Yıldız’dır. Desen grafik tasarım alanında başarılı olmak isteyen herkes Ömer Yıldız ile tanışmalı.

Ümit Baykurt
Facebook

Sektörün gereksinimlerini doğru şekliyle bire bir derslerde Ömer hocamızın tecrübesiyle öğrenmek, ulaşılabilir bir ayrıcalık. Mutlaka geleceğin yeni iş fırsatı doğru adresten alınmalı.

Haluk Çevik

Geniş kapsamlı eğitim için meslek edindirme kursu işte tam da yeri burası. Doyurucu bilgiler bu kursa edinebilirsiniz. Çok memnun kaldım sizinde kalacağınızdan eminim. Tüm teknolojik seviyeye sahip ders akışı güçlü bir görsel sanatlar kursu. Program ve mesleki çalışmalarınızla hızla ilerleyeceğiniz bir alt yapıya sahip. Akıcı, eğlenceli, sıcak bir ders çalışma ortamında Ömer hocanın eğitmenliği ve profesyonelliği ile çok daha iyi yerlere geleceksinizdir.

Ayşenur Akar

Tekstil sektörüyle hiç alakam olmadan kendimi bu sektörde buldum. Şuan halen bi emprime firmasında müşteri temsilciliği yapmaktayım. Fakat Ömer bey sayesinde artık desinatör olacağım inşallah. Kendisini kursa başlamadan 1 yıl önce keşfetmiştim ama kursa giderek desenci olunmaz diyenler vb. konulardan dolayı erteledim. Daha sonra iş arkadaşlarıma Ömer beyle tekrar irtibata geçtik. İyiki de kendisine tekrardan ulaşmışım. Kendisi konusunda uzman bir eğitmen, şuaralar iş arama sürecindeyim inşallah çok yakında yeni bir sayfa açacağım. Bi adam vardır bazen çıkıp hayatınızı değiştirir ya işte o adam ÖMER YILDIZ. Siz de bazı şeyleri değiştirmek istiyorsanız mucize beklemeyin mucizenin kendisi ÖMER YILDIZ emeğiniz ve ilginiz için çok teşekkür ederim hocam 🙂

Betül Yenmez
Facebook

Ömer hocayla tanışmadan önce gerçekten tekstil piyasasında desinatörlüğü öğreten hiçbir kurs yerinin olmadığının kararını tam vermişken Ömer Yıldız hocayla tanıştım. Öncesinde emprimede çalışmıştım ama eksiklerim vardı, hocam sayesinde eksiklerimi tamamladım. Arkadaşlar kendim bizzat geldim gördüm, dersi aldım ve tavsiye ediyorum. Gönül rahatlığıyla öğrenmek isteyenlere…

Nur Baştuğan
Facebook

Selam arkadaşlar, ben hiç bir bilgim olmadan sıfırdan başladım.Değil desen çizimi, çöp adam bile çizemezdim. Ama Ömer hocam sayesinde 2 ay içerisinde desenlerim imalata geçti. Sabırlı bilinçli ve profesyonel becerisiyle 2 ay içerisinde beni meslek sahibi yaptı. Bu işi kısa sürede ve doğru bir şekilde yapmak isteyen herkese Ömer hocamı tavsiye ederim.emeğinize yüreğinize sağlık hocam tşkler…

Zeynep Rüya Gülaydın

Gelen bir iş teklifiyle ilk defa desinatörlük mesleğinden haberim oldu.Program biliyordum fakat bu desinatör olabilmek için yeterli değildi tabiki. Eğitimini almaya karar verdiğimde netten kurs araştırmaya başladım ve Ömer hocayla tanıştım.Kurs süresince ve devamında da desteğini esirgemeyen bir eğitmen kendisi.Kurs bittikten sonra emin olun piyasadaki bir çok desinatörden çok daha bilgili bir desinatör olacaksınız.Emekleriniz ve desteğiniz için çok teşekkür ederim hocam.

Ayfer Başaran

Ömer hocamız kesinlikle kendini bu işe adamış bu camiadaki en nadide insanlardan biri. Ve öğretmek konusunu kendine ilke edinmiş kar amacı gütmeyen bi işletme olduğunu söyleyebilirim. Aslında bu konuda söylenecek daha pek çok şey var öğrenim garantisi, eğitim planı vs. vs. kısacası alanının en iyisi.

İsmail Ekici

Ömer Hoca kursa başladığımdan beri hiç bir sorumu karşılıksız bırakmadı. Başladığımda tereddütüm yoktu hem yazılan yorumlardan dolayı hem de işi az da olsa biliyor olmamdan dolayı. Yani ben kursumu bitirdim ve sadece tecrübem eksik.

Yeşim Yayla

Bu mesleğe girmeden önce çok fazla korkum vardı yapamayacağım diye, ama Ömer hoca sağolsun çok güzel bir şekilde eğitti beni. Bana hayatımın fırsatını verdi. Şuan onun yerleştirdiği bi yerde çalışıyorum bu mesleği düşünenlere Ömer hocayı şiddetle tavsiye ediyorum ve ona çok teşekkür ediyorum.

Gülşen Özçelik

Merhabalar, kurs hakkındaki görüşlerim olumlu yönde çünkü işini çok iyi bilen yapan hoca ile öğrenmemeniz imkansız, kesinlikle tavsiye ederim, kursta, evde, işte her zaman yanınızda olan bir hocanız var. Teşekkürler Ömer Yıldız.

Hasan Tokmak

Bu işi öğrenmek isteyenler kurs için kesinlikle Ömer beyle görüşüp öyle karar versinler, başka yer aramaya gerek kalmayacaktır. Kendisi oldukça tecrübeli ve ilgili bir eğitmen. Her şekilde yardımını ve desteğini esirgemiyor kursta ve kurs sonrasında çok teşekkür ediyorum kendisine

Tuğba Şıvka

Merhaba arkadaşlar, kursa başlamadan önce çok üzün bir süre kurs araştırması yaptım bir çok desinatörle görüştüm ve en son olarak Ömer hocanın verdiği kursa girmeye karar verdim. Buradaki yorumları okuduğumda şüphelendim nasıl herkes bu kadar memnun kalabilir diye. Yapmacık geldi şahsen bana ama kursa gidince derslere girdikçe o kadar insanın haksız olmadığını anladım. Ömer hoca gerçekten iyi bir öğretmen ve sabırlı. Ben Ömer hocanın sayesinde desinatör oldum ve yarın Ömer hocanın bulduğu bir işe görüşmeye gideceğim. Bana kalırsa hiç düşünmeyin bu kursa gelin aldığı paranın hakkını fazlasıyla veren bir hoca. Ömer hocaya da buradan teşekkürlerimi iletiyorum.

Dilanur Kaymak
Facebook

Arkadaşların yorumlarını şöyle bir okudum da baktım ki Ömer Hocayı anlatabilecek en güzel kelimeleri zaten yazmışlar… Aynı görüşlere katılmakla beraber şunu da eklemek istiyorum: Kaliteli bir eğitim ve iyi bir öğretici arıyorsa bir kursiyer kendine, kesinlikle Ömer Hocayla tanışmalı… O’nun dersine bir kere katılmanız bile kendinize olan güveninizi arttırmaya yetiyor…

Yeter Yavuz
Facebook

Kursa başlamadan önce tereddütlerim vardı. Ömer beyden aldığım eğitimle kısa zamanda çok şey öğrendim. Ders saatleri dışında da verdiği destek için Ömer beye teşekkür ediyorum

Özlem Gökçek

Ömer Hıcanın birebir verdiği eğitimle kısa sürede piyasaya uyum sağladım. Fakat bazen sektörde sıkıntılar çekebiliyorsunuz. Ömer hoca sadece kurs süresi içinde değil, kurs bittikten sonra sektörde kalmanız, iş bulmanız konusunda da yanınızda oluyor. Eğer Ömer hocayla tanıştıysanız bu gerçekten sizin için büyük şans. Çünkü artık piyasaya girmek bir yana işsiz geçen 1 haftanız olmayacak. Teşekkürler hocam.

Ceren Yılmaz

Kursa başlayalı yaklaşık 1 ay oldu ve ben hiç birşey bilmezken çok yol katettiğime inanıyorum.Ömer hocamızın ilgisi desteği ve en iyi şekilde anlatımı en büyük rol tabiki. Bu zamana kadar çok defa kursa gittim ve en başarılı burayı buldum.Şiddetle herkese tavsiye ederim .Emin olabilirsiniz ki ben bu işi dört dörtlük biliyorum diyenlerin bile eksik olduğu noktalar oluyor.

Burcu Aydınlı

Desen ilgili hiç bir şeyi bilmezken Ömer hocamız sayesinde herşeyi öğrendim ve öğrenmeye de devam ediyorum. Konu anlatımı ve uygulamalarında Çok başarılı kendisine Çok teşekkür ediyorum beni de aydınlattığı için.

Ezgi Kır
Facebook

Yaklaşık bir aydır kursa geliyorum ve bir tekstil firmasında desinatör olarak çalışıyorum. Bilmediğim bir çok şeyin olduğunu bu kursta öğrendim. Hocamız çok başarılı, tavsiye ederim ***** yıldız

Melih Fatih Köse
Facebook

Desinatörlük nedir hiçbir bilgim yokken sıfırdan başlayıp, Ömer bey sabırla ve titizlikle gerek kurs içi, gerek kurs dışı yardımlarını esirgemeden kısa sürede öğreten başarılı bir eğitimci. Desteğiniz için sonsuz teşekkürler..

Rukiye Cedik
Facebook

Ömer Bey’den aldığım dersler sayesinde kısa zamanda yol katettiğimi düşünüyorum. Ders saatleri konusunda esnek davranması ayrıca çok işime geliyor. Destek olma konusundaki samimiyeti için teşekkür ederim.

Esra Yorulmaz

İnsanların desen-tasarım konusunda ihtiyaç duyduğu gelişimini, gereksinimlerini ve pratiğini sağlayan Ömer hocamıza teşekkür ederiz. Kurs sonunda karşılıklı memnuniyete dayanan çalışma arkadaşlığını benim gibi hissedeceğinizi umuyorum

Şefik Baktimur

Kursa başlamadan önce kafamda bir sürü soru işareti vardı.Birçok yer araştırmıştım ve acaba doğru yer burasımıydı. Kesinlikle doğru bi seçim yapmışım 2 aylık bi eğitim aldım ve gerçekten kaliteli eğitim aldığımı düşünüyorum

Pınar Keleş

Desen çizmeyi öğrenmek istediğimde, kısa bir araştırmadan sonra Ömer Bey’e ulaştım. Telefonda verdiği ön görüşme ile yerine gidip, ilk tanıtım dersiyle kararımı olumlu olarak netleştirmişti. Hala eğitim devam ederken, çizdiğim şeylere ben bile inanamıyorum. Yalnız bırakmayarak verdiği desteğinden ve en önemlisi de sabrından dolayı teşekkür ederim Ömer hocam…

Arzu Cöne

Biz Cihanlar Tekstil olarak tasarım bölümüne yeni başlayan elemanlarımız için şirketimize gelip eğitim veren birinin ararken, bu eğitimi en iyi Ömer beyin vereceğine karar verdik. Eğitim sonunda bu kararı almamızın yerinde ve ne kadar doğru olduğunu görmüş olduk. Ömer beye ve ekibine desteklerinden ötürü teşekkür ederiz…

Cihanlar Tekstil - Kenan Çiçek
Facebook

Çok farklı bir alanda çalışırken bir gün yaptığım işe daha ne kadar devam ediceğimi düşündüm ve sadece para kazanmak için çalışmamalıyım dedim, aynı zamanda zevk alabileceğim sürekli birşeyler üretip ilerleyebileceğim bir alanda olmak istedim. Desinatörlüğe hep bir merakım vardı ve bu alan üzerinde sürekli araştırma yaparak Ömer hocayı buldum ve kendisinin bire bir dersi takıldığımız yerlerde hemen sorabilmemiz kısa sürede çok şey öğrenmemizi sağladı bu iş için çok doğru bir adresteyiz teşekkürler Ömer hocam..

Çiğdem Göker

Arkadaşlar ben bu meslek hakkında hiçbir bilgi sahibi olmadan kursa başladım. Kıymetli hocam, Ömer YILDIZ beyin, çok kolay anlaşılır, özverili, birebir özel dersleri sayesinde eğitimime devam ediyorum. Ömer beye desteklerinden ve gösterdiği sabırdan dolayı ayrıca teşekkür ediyorum. Kaliteli bir eğitim almak isteyen adaylara ÖMER YILDIZ hocayı özellikle tavsiye ederim.

Rahim Güler

Desinatörluk eğitimi öncesinde stilistlik eğitimi aldım, fakat bu alanda iş alanın yetersiz olduğunu farkettikten sonra yeni bir araştırmaya başladım. Tesadüfen Ömer hoca nın sitesine rastladım ve ilk görüşmeden sonra desinatörlük eğitimi almaya başladım. Kursa katılan diğer arkadaşlarında görüşlerini aldıkça doğru bir karar verdiğim kanısına vardım. Sevgili Ömer hoca gerek kurs içerisinde gerek kurs dışındaki verdiğiniz destek gösterdiğiniz sabır ve özverili çalışma şekliniz için ayrıca. TEŞEKKÜR EDERİM

Burçak Kırçiçek
Facebook

Bilgisayar, Moda tasarım, eğitim alanlarında uzun yıllar çalışmış ve tecrübeli bir öğretmenden ders aldığım için çok mutluyum,alanında birikim ve bilgisi olan, bilgisini öğrenciye aktarma yetisine sahip, kendisini ve öğrenciyi motive eden başarılı bir eğitmendir Ömer hoca. Şu an meslek sahibi olduysam onun sayesindedir çok teşekkür ediyorum…

Funda Şengül

Kursa hala devam etmekteyim. Çok uzun süreceğini tahmin etmiştim, ama Ömer hoca sağolsun, sayesinde herşeyi çabucak öğreniyoruz. Teşekkürler Hocam.

Mehmet Yıldız

Desinatörlük hakkında hiçbir bilgim yok iken Ömer hoca sayesinde birebir eğitim alarak kendimden de bir desinatör olabileceğini anlamamı sağlayan Ömer hocaya teşekkür ederim.

Halil Fıçıcı
Facebook

Ben aslında 2 sene önce başlamıştım kursa, ilkinde uzun süreceğini tahmin etmiştim.. Değerli hocamız Ömer Yıldız selamlarımı iletiyorum.. Kısa zamanda bana bu mesleği öğreterek dediği şekilde kurs bitiminden sonra kendisinin yerleştirdiği işte hala devam etmekteyim…

Muhterem Çiçek

Ben aslında 2 sene önce başlamıştım kursa, ilkinde uzun süreceğini tahmin etmiştim.. Değerli hocamız Ömer Yıldız selamlarımı iletiyorum.. Kısa zamanda bana bu mesleği öğreterek dediği şekilde kurs bitiminden sonra kendisinin yerleştirdiği işte hala devam etmekteyim…

Muhterem Çiçek

Emprime baskıyı öğrenmek için araştırma yaparken Ömer beye rastladım. Anlatımı çok iyi ben birebir eğitim aldım ve anlattıklarını uygulayabiliyorum. Zaten uygulayabiliyorsan aldığı eğitimin iyi olduğunu gösterir. Ömer beye teşekkür ediyorum.herkese tavsiye ederim.

Ayfer Aydoğan

Acaba yapabilir miyim ?’ diye düşünürken , geçen kısa zaman içerisinde para kazanmaya bile başladım. Desinatör olma yolunda Ömer Bey’in desteğiyle hızla ilerlemekteyim. Memnunum; çünkü istediğim her an ulaşabiliyorum Memnunum; çünkü her soruma yanıt alabiliyorum Memnunum; çünkü adım adım değil hızla ilerliyorum. Özveri – sabır ve desteklerinden dolayı Ömer Bey’e sonsuz teşekkürler

Nurcan Çelik

Kursa başlamadan önce içimde acaba ögrenebilirmiyim gibi çekincelerim vardı, desinatörlük için ilk adımı attım. Eğitime başladım Ömer Hoca ile kendim bile inanamadım bu kadar tedirginlik ve olumsuzlukla başladığım derslerimi birebir özel eğitim olarak aldım. Eğlenceli zevkli bir eğitim sayesinde rahat güzel bir eğitimle dersleri bitirdim ve iş olarak Ömer hoca sayesinde işime de başladım teşekkürler eğitimci Ömer bey.

Bekir

Ben Ömer Hoca’dan raportlama konusunda eğitim almak için kursa başladım fakat aldığım şey sadece raportlama konusundaki eğitim olmadı. Aynı zamanda kendime güvenmeyi de öğrendim. İşe başladıktan sonra zorlandığım konularda da her zaman yanımda oldu. Yani Ömer hoca sadece kurs süresinde değil, bittikten sonra da desteğini hiç esirgemedi. Teşekkür ederim.

Ceren Mercik

Böyle bir hizmetle gençlerimizin ufkunu açtığınız için teşekkür ederim. Ömer Yıldız beyle ve sizlerle tanışmak isterim. Daima başarılı olmanız dileklerimle Osman Tali

Osman Tali

Hayallerimi tamamlamaya az bir adım kaldı ve bu zamana kadar sabır ve sukünetle  getiren Ömer hocama teşekkür ederim. Desinatörlüğün temelidir Ömer hoca TEŞEKKÜRLER hocam.

Mehmet Değer
Facebook

Ömer hocanın desinatörlük ve dijital baskı eğitimi almak isteyenler için bulunmaz bir şans olduğunu düşünüyorum.. Teşekkürler hocam sayenizde ben ve arkadaşlarım iş almaya iş yapmaya başladık.

Metin Aydın